reklama

Threads od Instagramu je nová aplikace pro komunikaci skrze Stories

Threads od Instagramu je nová aplikace pro komunikaci skrze Stories
2019-10-04T09:57:04+02:00
• 3. 10. 2019
1

Zřejmě je v dnešním světě málo komunikačních platforem a aplikací. To si asi řekli v Instagramu a vytvořili Threads. O této aplikaci jsme již slyšeli, ale právě dnes dochází k jejímu uvolnění na globálním trhu. Nečekejte absolutně nový způsob, jak komunikovat mezi lidmi. V podstatě se jedná o osamostatnění jedné funkcionality z aplikace Instagram.

Threads od Instagramu

V Instagramu již nějakou dobu si můžete vytvořit seznam blízkých přátel, pro které lze zveřejňovat dočasné příběhy (Stories). Pokud jste chtěli komunikovat jen touto cestou, tak vám nyní postačí Threads. V základu nabízí výběr lidí, s kterými chcete konkrétně sdílet příběhy, přičemž lze zvolit i seznam rychlých odkazů na konkrétní lidi. Můžete tak ze základního zobrazení odeslat jednu fotku, video nebo text všem ze seznamu, nebo konkrétní osobě přes rychlou volbu.

Aby toho nebylo málo, byla integrovaná funkce pro automatické sdílení nálady. Aplikace tak prozradí, co aktuálně dělá. K tomuto účelu ale potřebuje poměrně rozsáhlá oprávnění, zejména k poloze vašeho zařízení. Ostatní tak uvidí, co přibližně děláte skrze jednoduchou informaci. Případně můžete svůj stav nastavit manuálně.

Pokud si zvolíte plně automatizovanou možnost, budete informování i v notifikacích, že aplikace něco sdílí. Co se týče nastavení Threads, tak se nabízí několik barevných témat. Jinak funguje stejně, jako soukromé zprávy v Instagramu. Je nutné ale upozornit, že co nasdílíte skrze Threads, tak se objeví i v aplikaci Instagram, respektive je obsah dostupný v této aplikaci.

logo-app Threads od Instagramu Instagram Zdarma ANDROID logo-app Threads from Instagram A camera app for close friends Zdarma iOS

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim