reklama

Originální Xiaomi Mi 9T Pro za nižší cenu! sponzorovaný článek

Originální Xiaomi Mi 9T Pro za nižší cenu! [sponzorovaný článek]
2019-10-09T16:37:06+01:00
• 9. 10. 2019
1

Xiaomi Mi 9T Pro za nejnižší cenu!

V základu se jedná o velmi dobře vybavený smartphone, který nabízí Snapdragon 855 nebo baterii o kapacitě 4000 mAh s podporou rychlého 18W nabíjení. Na zadní straně najdeme kombinaci tří foťáků, kde hlavní má 48 MPx, dále se nabízí jeden pro zoom a jeden pro širokoúhlé snímky.

Mezi bonusovými prvky najdeme čtečku otisků prstů a výsuvný mechanismus pro přední foťák, ten má 20 MPx. O dočasně spuštěné aplikace a soubory se pak stará operační paměť s kapacitou 6 GB. K dispozici je i mimo jiné 128GB vnitřní úložiště. Dalo by se říci, že se nabízí smartphone s dobrým poměrem ceny a výkonu. Hlavně díky našemu slevovému kupónu dává koupě ještě větší smysl.

Originální Xiaomi Mi 9T Pro je u internetového obchodu Geekbuying po dobu prvního týdne jen za 9 884 Kč (v ČR se prodává za 12 000 Kč). Pokud ale zadáte náš slevový kupón 3U6I0FHQ, zaplatíte jen 8 470 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Tronsmart Spunky sluchátka za pakatel

Tronsmart se nevěnuje pouze výrobě reproduktorů, ale také nejrůznějších bezdrátových sluchátek. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Tronsmart představil zbrusu nová bezdrátová sluchátka. Tronsmart na své konferenci odhalil nová sluchátka pod názvem Spunky. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Originální Tronsmart Spunky na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 598 Kč. Cena je ponížena z původních 1 148 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Exkluzivní bezdrátová sluchátka za exkluzivní cenu!

Geekbuying nabízí bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 1 890 Kč. Jelikož ale máme k dispozici slevový kupón, cena je nižší. Díky nám si tak nyní můžete zakoupit nová kompletně bezdrátová sluchátka od Xiaomi za cenu 1 342 Kč a získáte tak více než den hraní, automatické párování či Bluetooth ve verzi 5.0.

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 s velkou kapacitou baterií. Doba přehrávání činí až deset hodin, celá dokovací stanice vystačí na přibližně 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Originální Xiaomi Air 2 na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 1 890 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GKBXiaomiAir, zaplatíte jen 1 342 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Václavík

10. 10. 2019, 12:15

Dobrý den, jak to funguje s případnými reklamacemi? Lze reklamovat u Xiaomi v ČR?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim