reklama

Instagram pro iOS získává tmavý vzhled aktualizováno

Instagram pro iOS získává tmavý vzhled [aktualizováno]
2019-10-08T05:30:23+02:00
• 8. 10. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

2

Aktualizováno 8. 10.

První jsme se dočkali tmavého vzhledu u aplikace Instagram na Androidu. Jednalo se o beta verzi, ale dle některých čtenářů je novinka dostupná i ve stabilní variantě. Nyní tato aplikace přináší nový vzhled pro majitele zařízení se systémem iOS 13. Stačí tedy v systému nastavit tmavý vzhled a aplikace jej převezme.

logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

Původní článek 25. 9.

Facebook má nynĂ­ v podstatÄ› jen jednu aplikaci, která by nabĂ­zela tmavĂ˝ vzhled – Messenger. Samotná aplikace Facebook prošla grafickou promÄ›nou do bĂ­lĂ© barvy, coĹľ naznaÄŤuje, Ĺľe bychom se mohli doÄŤkat tmavĂ©ho vzhledu, ale mezitĂ­m jsme se doÄŤkali novinky u aplikace Instagram. Bez jakĂ©hokoliv oznámenĂ­ nebo nejrĹŻznÄ›jším náznakĹŻ se zaÄŤalo testovat tmavĂ˝ vzhled aplikace.

Instagram v černém

Instagram již nyní testuje skrze beta kanál skutečně černou verzi aplikace. Zatím to vypadá, že potřebujete Android 10, ale i na některých smartphonech s Androidem 9 Pie se zobrazuje skutečně černá verze Instagramu. Není tak jisté, jestli budete mít i vy tuto novinku.

Aplikaci zcela schází jakékoliv nastavení. Implementace přepínače vzhledu je založena na systémovém nastavení. Pokud tedy chcete mít Instagram ve světlém provedení na zařízení, kde je nastaven tmavý vzhled pro systém, máte jednoduše smůlu.

Instagram Instagram Instagram

Pokud se nechcete zapojovat do beta programu, je již nyní k dispozici instalační APK balíček s verzí 114.0.0.24. Po nainstalování se na redakčním zařízení s tmavým vzhledem na Androidu 10 aplikace přepnula automaticky do černé podoby.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, macrumors.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zdenek Lobodass

5. 10. 2019, 8:37
Android aplikace

Funguje i na Androidu 9… mám Samsung Galaxy A70 a bez problĂ©mĹŻ

Daniel Rokos

25. 9. 2019, 8:11
Android aplikace

Jo jo.Jě mnohem lepší,přehlednější!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim