reklama

Google aktualizoval aplikaci Zvuky

Google aktualizoval aplikaci Zvuky
2019-10-26T15:00:16+02:00
• 26. 10. 2019
2

Minulý rok jsme se dočkali nové aplikace Zvuky od Googlu v Obchodě Play. Ta je primárně určena pro Pixel smartphony, ale je možné ji instalovat i na další zařízení, byť jsou zde například omezení v dostupnosti obsahu. Nyní jsme se dočkali po delší době aktualizace na verzi 2.2.

Google Zvuky s novým obsahem

Aplikace jako taková není unikátní v Obchodě Play. Ostatně najdete hodně podobných, které nabízejí celou plejádu mediálního obsahu pro mobily – tapety, zvuky, vyzváněcí melodie atd. Ostatně ani nic takového nepotřebujete, stačí si jen najít patřičný zvukový soubor a použít jej.

Aplikace Google Zvuky s novou verzí přináší podporu tmavého režimu, ale vzhledem k velikosti náhledů jednotlivých kategorií se jedná o malou změnu. Kromě tohoto Google rozšířil obsah, přičemž web AndroidPolice vypreparoval obsah a nabízí jej ke stažení v rámci čtyř kategorií.

Kromě toho jsme se dočkali nového tlačítka v sekci Moje zvuky. Skrze něj lze přidat do aplikace jakýkoliv další mediální soubor a následně jej použít pro vyzvánění, notifikace atd. Pokud vám Obchod Play neumožňuje instalaci aplikace Zvuky, můžete si zkusit nainstalovat APK aplikace (jen na vlastní riziko).

logo-app Zvuky Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

K čemu je to vlastně dobré v době FB, Viberu, Telegramu, WP, Duo? Na sms je přeci hlavní „kouzlo“ v tom, že přijde i tchyni na tlačítkáč – tzn. úplně každému na světě bez ohledu na typ telefonu a ne/aktivaci dat. V tomto případě nikoliv. Takže fakt nechápu naprosto ani jedinou výhodu.

Zdenek Klika

27. 10. 2019, 14:48

Je možné v čistém androidu 10 přiřazovat jednotlivým kontaktům různé zvukové notifikace SMS? Bohužel se mi to nikde nedaří najít. Díky za případný tip.

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim