reklama

Coolpad oznamuje model Cool 5

Coolpad oznamuje model Cool 5
2019-10-05T16:30:24+01:00
• 5. 10. 2019

Společnost Coolpad oficiálně rozšiřuje vlastní nabídku zařízení o jeden mobilní přírůstek nesoucí název Cool 5. Oznámená novinka má předurčenou budoucnost maximálně v nižších patrech střední třídy, kde v dnešní době naleznete nespočet podobně vybavených telefonů pro méně náročné uživatele. To rovnou potvrzuje i prodejní cena, kterou čínský výrobce už od začátku nastavil velmi nízko.

„Tuctovka“ pro masy

Zařízení si vysloužilo 6,22palcový displej s HD rozlišením a v poměru stran 19:9. Výřez ve tvaru padající kapky obsahuje 16megapixelovou kamerku na populární selfie snímky. Do vnitřní části se dostal osmijádrový procesor Helio P22 od MediaTeku, operační paměť RAM o velikosti 4 GB nebo 64GB interní úložiště, které lze rozšířit po vložení paměťové microSD karty až o dalších 128 GB.

Ze zadní strany je připraven snímač otisků prstů a hlavně dva objektivy fotoaparátu. Ty jsou složeny z hlavního 13megapixelového + hloubkového 2megapixelového snímače. Následuje ještě přisvětlovací LED dioda, USB typu C či baterie s kapacitou 4 000 mAh. Poslední dílem do kompletní sestavy je operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Cenovka startuje od hranice 105 eur (tj. cca 2 699 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim