reklama

Apple Smart Battery kryt pro iPhone 11 zachycen v iOS 13.2

Apple Smart Battery kryt pro iPhone 11 zachycen v iOS 13.2
2019-10-29T11:39:50+01:00
• 29. 10. 2019

Již v minulosti jsme vás informovali o tom, že zdrojový kód operačního systému iOS 13 obsahuje informace o novém dobíjecím pouzdře pro nedávno představený iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. 

Apple Smart Battery poprvé na fotografii

Společnost Apple vydala nový instalační balíček s označením iOS 13.2. A právě v něm se nyní objevilo mnohem více informací. Tak například víme, že dobíjecí pouzdro (Apple Smart Battery Case) bude vypadat přesně tak, jak jme předpokládali. Na zadní straně pouzdra se tak nachází výřez pro trojici fotoaparátů, který se nám pochopitelně oproti pouzdru pro iPhone XS zvětšil. 

Po konstrukční a designové stránce bude letošní dobíjecí pouzdro takřka totožné s předchozí generací. Nutno podotknout, že letošní iPhone 11 a iPhone 11 Pro disponuje opravdu dobrou výdrží baterie na jedno nabití. Pokud tedy použijete ještě dobíjecí pouzdro, bez šťávy v akumulátoru jen tak nebudete. 

Soudě podle vydání AirPods Pro dříve než se předpokládalo a zdrojovému kódu v iOS 13.2, to vypadá, že se nového dobíjecího pouzdra možná dočkáme za týden, stejně jako na začátku letošního roku. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim