reklama

Yahoo Mail aplikace se dočkala výrazných změn

Yahoo Mail aplikace se dočkala výrazných změn
2019-09-26T16:30:21+01:00
• 26. 9. 2019

Společnost Yahoo představila své zbrusu nové verze aplikace pro operační systém Android a iOS. V tomto případě se jedná o aplikaci Yahooo Mail, která byla vytvořena hlavně pro uživatele, kteří často používají ke komunikaci hromadnou korespondenci. 

Yahoo Mail přináší jednoduchost a přívětivost

Nutno podotknout, že se aplikace Mail od Yahoo v posledních letech opravdu drasticky změnila. Navíc lze v aplikaci používat několik účtů najednou. Například jeden účet může být určen pro nákupy, jiný zas pro obecné osobní použití. A právě nová aktualizace se na tyto oblasti znovu zaměřuje. 

Nová e-mailová aplikace Yahoo seskupuje zprávy lidí do „Views“, jako jsou nabídky, cestování a přílohy. Navíc aplikace nyní lépe zdůrazňuje relevantní obsah, jako je sledování zásilky (balíčků) a podobně. Ovšem aplikace není určena pouze pro e-mail od Yahoo. V praxi to tak znamená, že můžete použít například e-mailovou adresu k účtům Outlook, Gmail a AOL. 

Důležitou změnou prošlo také celkové uživatelské rozhraní, které je nyní jednodušší a mnohem přívětivější. Kromě toho se snadno dostanete k jednotlivému obsahu. Další velkou novinkou je příchod funkce pro zrušení odběru newsletterů a dalšího podobného obsahu. Stačí klepnout na jedno tlačítko a je hotovo. Nejnovější aktualizace je již nyní dostupná ke stažení zcela zdarma, a to pro operační systém Android a iOS. 

logo-app Yahoo Mail - Organised Email Fast, safe, personalised inbox Zdarma iOS

logo-app Yahoo Mail – Free Email App Yahoo Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat