reklama

Yahoo Mail aplikace se dočkala výrazných změn

Yahoo Mail aplikace se dočkala výrazných změn
2019-09-26T16:30:21+01:00
• 26. 9. 2019

Společnost Yahoo představila své zbrusu nové verze aplikace pro operační systém Android a iOS. V tomto případě se jedná o aplikaci Yahooo Mail, která byla vytvořena hlavně pro uživatele, kteří často používají ke komunikaci hromadnou korespondenci. 

Yahoo Mail přináší jednoduchost a přívětivost

Nutno podotknout, že se aplikace Mail od Yahoo v posledních letech opravdu drasticky změnila. Navíc lze v aplikaci používat několik účtů najednou. Například jeden účet může být určen pro nákupy, jiný zas pro obecné osobní použití. A právě nová aktualizace se na tyto oblasti znovu zaměřuje. 

Nová e-mailová aplikace Yahoo seskupuje zprávy lidí do „Views“, jako jsou nabídky, cestování a přílohy. Navíc aplikace nyní lépe zdůrazňuje relevantní obsah, jako je sledování zásilky (balíčků) a podobně. Ovšem aplikace není určena pouze pro e-mail od Yahoo. V praxi to tak znamená, že můžete použít například e-mailovou adresu k účtům Outlook, Gmail a AOL. 

Důležitou změnou prošlo také celkové uživatelské rozhraní, které je nyní jednodušší a mnohem přívětivější. Kromě toho se snadno dostanete k jednotlivému obsahu. Další velkou novinkou je příchod funkce pro zrušení odběru newsletterů a dalšího podobného obsahu. Stačí klepnout na jedno tlačítko a je hotovo. Nejnovější aktualizace je již nyní dostupná ke stažení zcela zdarma, a to pro operační systém Android a iOS. 

logo-app Yahoo Mail - Organised Email Fast, safe, personalised inbox Zdarma iOS

logo-app Yahoo Mail – Free Email App Yahoo Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim