reklama

WhatsApp Status lze nově sdílet do Facebook Story

WhatsApp Status lze nově sdílet do Facebook Story
2019-09-23T08:30:41+02:00
• 23. 9. 2019

Služba WhatsApp, kterou vlastní Facebook, začala v červnu letošního roku testovat zbrusu novou funkci, která uživatelům umožní sdílet svůj WhatsApp Status do Facebook Story. V současné chvíli se zdá, že testování proběhlo dle představ WhatsAppu, neboť funkce se začíná rozšiřovat mezi širokou veřejnost.

WhatsApp Status přináší nové možnosti

WhatsApp ještě nevydal oficiální oznámení o tom, že by novou funkci skutečně začínal rozšiřovat (zavádět), ovšem několik uživatelů na sociální síti Twitter tento příchod nahlásilo. Nutno podotknout, že tato funkce se objevila dokonce i u nás v redakci. WhatsApp Status jde sdílet skutečně kamkoliv, viz níže přiložené snímky obrazovky. Musíme konstatovat, že máme nainstalovanou verzi 2.19.258. 

Poprvé se funkce u nás v redakci objevila pouze v zařízení Android, o pár minut později i na iOS. Co se iOS aplikace týká, máme nainstalovanou verzi 2.19.92. I k dnešnímu dni by se však mělo jednat o velice omezené rozšíření, tudíž pokud funkci nemáte k dispozici, brzy k vám zavítá. 

Nicméně, pokud náhodou máte funkci k dispozici, můžete svůj WhatsApp Status sdílet do Facebook Story. Je to jednoduché, stačí přejít do „Můj stav“ a klepnout na možnost „Sdílet jako příběh na Facebooku“.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim