reklama

TOP 3 chytré hodinky, které jsou nyní v akci od 308 Kč! sponzorovaný článek

TOP 3 chytré hodinky, které jsou nyní v akci od 308 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-09-10T15:47:11+01:00
• 10. 9. 2019

Chytré hodinky jen nyní za 308 Kč!

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Bilikay KW19.

Bilikay přinesl zajímavý kompromis v podobě hodinek Bilikay KW19, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Bilikay KW19 nyní pořídíte za pouhých 308 Kč, a to jen díky našemu kupónu.

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Bilikay KW19 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Bilikay v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Bilikay KW19 se připojují přes Bluetooth 4.0. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 3 dny! 

Originální Bilikay KW19 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 441 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zadáte náš kupón LDP7BGLQ1L, zaplatíte jen 308 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytré hodinky Zeblaze THOR S za pakatel

Společnost Zeblaze před několika měsíci na trh přinesla svůj koncept chytrých hodinek pod názvem THOR S. Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o sportovní model konkurující Huami AMAZFIT od Xiaomi či světově úspěšným Apple Watch.

Zeblaze THOR S vás zaujmou nejen svým velmi jednoduchým a krásných konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné pro sportovce, neboť disponují hned několika funkcemi.

Chytré sportovní hodinky nabízí kulatý 1,39palcový AMOLED a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě operační paměť s kapacitou 1 GB. Pro uložené soubory a další dokumenty vám vřele poslouží vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB.  Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí THOR S přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí až dvě hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží další 2 dny. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 350 mAh.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Zeblaze THOR S nabízí za 3 321 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Kospet Vision 4G hodinky v akci!

Kospet Vision 4G vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 800 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 2 dny, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Kospet Vision 4G přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. TenKospet Vision 4G nabízí za 3 277 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat