Oficiálně: Apple Keynote živě na Youtube

Oficiálně: Apple Keynote živě na Youtube
2019-09-10T15:25:18+02:00
• 10. 9. 2019
2

Apple již zaslal pozvánky některým redakcím a osobnostem pozvánky na keynote, kde se představí nové iPhony, konkrétně se tak stane 10. září. Je jasné, že se dostat na akci jako takovou, je velmi komplikované a rozhodně se tam nedostane jen tak někdo. Naštěstí Apple vše přenáší živě na internet, ale možná si pamatujete, že sledování nebylo vždy zcela dostupné. Letos se to změní.

Apple Keynote poprvé na Youtube

Ještě před lety jste si museli pořídit Apple produkt, abyste vůbec mohli sledovat živý přenos. Mnohdy se tak hledaly způsoby, jak toto vysílání dostat mezi všechny fanoušky bez rozdílu zařízení. Některým se podařilo přemostit přenos na Youtube a jiné platformy.

Nějakou dobu se využíval postup, kdy stačilo zadat specifickou URL adresu do přehrávače VLC Player. Apple se trochu umoudřil v roce 2015 a tehdy bylo možné poprvé sledovat keynote skrze prohlížeč Edge v systému Windows. Po čtyřech letech jsme se konečně dočkali. Apple bude vysílat keynote na Youtube, univerzální platformě, kde nezáleží, jaký systém nebo webový prohlížeč máte.

Již nyní je přenos připraven a vy se můžete přihlásit, respektive si zapnout upozornění. Celá akce započne 10. září v 19:00 našeho času. Držíme Applu palce, aby se během této technické premiéry nevyskytly jakékoliv problémy. Snad už všechny ostatní akce budou přenášeny skrze Youtube, díky čemuž už nebude nutné používat nestandardní postupy.

iPhone XR 2019 poprvé zachycen v aplikaci Geekbench

iPhone 2019 údajně nabídne větší baterii a další novinky

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Proč tu prezentaci novinek od Apple všichni nazýváte Keynote? To je přece kancelářský program pro Mac OS a iOS a o ten tu především nejde. A myslím že tu akci tak nenazývá ani Apple

Přemysl Vaculík

VIP 7. 9. 2019, 9:46

Už je to zaběhnuté a dokonce i sám Apple používá tento název, například WWDC 2019 Keynote — Apple (oficiální název videa na Youtube kanálu Applu).

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat