reklama

Microsoft Edge přináší podporu Dark Mode

Microsoft Edge přináší podporu Dark Mode
2019-09-23T15:00:55+01:00
• 23. 9. 2019
1

S prohlížečem pod názvem Edge chtěla společnost Microsoft začít s čistým štítem a dokázat lidem, že Internet Explorer byl pouhý omyl. Microsoft na uživatele také tlačil, aby nový prohlížeč začali používat a na Internet Explorer doslova zapomněli. 

Microsoft Edge pro Android přináší nové funkce

Společnost také chápe současné trendy, a tak svůj internetový prohlížeč Edge neustále aktualizuje. Pokud chce Microsoft zvýšit svou popularitu, musel si pro uživatele přichystat nové funkce. A to se nyní také stalo. Internetový prohlížeč Edge se konečně dočkal podpory Dark Mode (tmavého režimu), přičemž na mobilním zařízení se Dark Mode přizpůsobí automaticky tématu vašeho operačního systému.

Nutno ale podotknout, že Microsoft se snaží postupně aktualizovat všechny své aplikace a převléknout je do tmavých režimů. Ovšem oproti ostatním Microsoft aplikacím se dokáže Edge přizpůsobit motivu operačního systému. V praxi to znamená, že pokud ve svém systému budete mít zapnutý Dark Mode, prohlížeč se automaticky do tohoto motivu přepne. To je zvláště výhodné ve chvíli, kdy používáte tmavý režim pouze v noci nebo když je vaše baterie téměř vybitá. 

Dark Mode se v Edge nachází již dva roky, ovšem doposud byla funkce mírně omezena. Bohužel ani nyní nebude tmavý režim 100%. Stále budou k dispozici prvky v původních barvách – například samotné webové stránky zůstanou v bílé. Tak či onak je funkce k dispozici v nejnovější stabilní verzi Microsoft Edge, kterou si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu.

logo-app Microsoft Edge Preview (Unreleased) Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

23. 9. 2019, 15:21

Dark mod používám u Edge snad od vydání pro android :D a to ani neměl můj mobil dark mod systém.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim