reklama

Meizu začne prodávat novinku M10

Meizu začne prodávat novinku M10
2019-09-27T12:24:27+01:00
• 28. 9. 2019

Neočekávaný model M10 od společnosti Meizu je předmětem nejčerstvějšího úniku, za kterým překvapivě stojí jeden z prodejců v obchodě AliExpress. Čínský výrobce prozatím neprozradil jedinou informaci, ale dá se očekávat, že tento telefon zařadí do portfolia během několika následujících dnů. Už na samotném začátku můžeme zmínit spíše podprůměrnou výbavu nebo nízkou prodejní cenu.

Nehledejte výjimečnosti

Součástí výbavy je 6,5palcový IPS LCD displej s HD+ rozlišením v poměru stran 20:9 a výřez ve tvaru padající kapky byl vyplněn 8megapixelovou kamerkou. Výkonnostní stránku zastupuje osmijádrový procesor Helio P25 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM či interní úložiště s kapacitou 32 GB. Výdrž bude určovat baterie o velikosti článku 4 000 mAh, kterou doplňuje technologie rychlého nabíjení mCharge.

V zadní části nelze přehlédnout dva objektivy fotoaparátu složené z 16MPx + 2MPx senzoru. Dále je k dispozici LED blesk a snímač otisků prstů. Globální verze získá podporu služeb Google Play ze systému Android ve verzi 9.0 Pie, ale doposud není potvrzena přítomnost vlastní platformy Flyme OS. Závěrem se hodí zmínit cenovka 145 dolarů (tj. cca 3 412 Kč) a čtyři různá barevná provedení (bílé, černé, modré, zelené).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim