reklama

Lenovo doplní sérii K o dvě novinky

Lenovo doplní sérii K o dvě novinky
2019-09-21T23:18:49+02:00
• 22. 9. 2019

Zdroj: Alza.cz

Poslední model K10 Note nebude jedinou novinku v rámci celé série, neboť společnost Lenovo finišuje rovnou s dvěma dalšími zástupci. Zatímco K10 Plus by měl údajně dorazit již za pár dnů, tak základní K10 nedávno prošel certifikací u Googlu v rámci programu Android Enterprise a také může jít v jeho stopách. U obou telefonů unikly první specifikace, které alespoň prozatímně nijak neoslní.

Nic více než průměr

Stránky Googlu u modelu K10 očekává 6,1palcový displej s výřezem a poměrně tlustými rámečky dokola. Hardwarovou stránku má zastoupit 2GB operační paměť RAM nebo 32GB interní úložiště. Výbava pokračuje snímačem otisků prstů a Androidem ve verzi 9.0 Pie. Naopak vůbec se neočekává technologie NFC. Druhý přírůstek K10 Plus nabídne 6,22palcový displej s HD+ rozlišením a 16MPx selfie kamerku.

Vnitřní šasi vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 632 od Qualcommu, 4GB operační paměť RAM či 64GB interní úložiště. V zadní části se objeví tři snímače fotoaparátu (13 + 8 + 5 MPx) a baterie s kapacitou 4 050 mAh, kterou doplní o technologii rychlého nabíjení. Nakonec případní zájemci jej pořídí ještě do konce tohoto měsíce za zatím neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim