reklama

Lenovo doplní sérii K o dvě novinky

Lenovo doplní sérii K o dvě novinky
2019-09-21T23:18:49+02:00
• 22. 9. 2019

Zdroj: Alza.cz

Poslední model K10 Note nebude jedinou novinku v rámci celé série, neboť společnost Lenovo finišuje rovnou s dvěma dalšími zástupci. Zatímco K10 Plus by měl údajně dorazit již za pár dnů, tak základní K10 nedávno prošel certifikací u Googlu v rámci programu Android Enterprise a také může jít v jeho stopách. U obou telefonů unikly první specifikace, které alespoň prozatímně nijak neoslní.

Nic více než průměr

Stránky Googlu u modelu K10 očekává 6,1palcový displej s výřezem a poměrně tlustými rámečky dokola. Hardwarovou stránku má zastoupit 2GB operační paměť RAM nebo 32GB interní úložiště. Výbava pokračuje snímačem otisků prstů a Androidem ve verzi 9.0 Pie. Naopak vůbec se neočekává technologie NFC. Druhý přírůstek K10 Plus nabídne 6,22palcový displej s HD+ rozlišením a 16MPx selfie kamerku.

Vnitřní šasi vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 632 od Qualcommu, 4GB operační paměť RAM či 64GB interní úložiště. V zadní části se objeví tři snímače fotoaparátu (13 + 8 + 5 MPx) a baterie s kapacitou 4 050 mAh, kterou doplní o technologii rychlého nabíjení. Nakonec případní zájemci jej pořídí ještě do konce tohoto měsíce za zatím neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim