reklama

Apple mění pravidla hry u předplatného

Apple mění pravidla hry u předplatného
2019-09-17T16:30:38+02:00
• 17. 9. 2019

Pokud máte svou debetní/kreditní kartu přihlášenou ve svém Apple ID, jistě se vám už stalo, že jste po čase museli zadat nové číslo karty, a to z jakéhokoliv důvodu – buď vám u karty vypršela platnost, anebo jste si pořídili jinou. Tak či onak nastala situace, kdy vaše předplatné, která máte v rámci App Storu, byla během platby zrušena, neboť vaše karta nebyla funkční. Zcela automaticky vám tak Apple předplatné zrušil. To se ale nyní změní.

Apple dá uživatelům čas na aktualizaci platebních údajů

Společnost s logem nakousnutého jablka se rozhodla tento menší problém vyřešit. Pokud tedy vy, jakožto uživatel, budete mít aktivní předplatné a neaktualizujete si své platební údaje, tak o své předplatné ihned nepřijdete, respektive Apple vám jej nezruší. 

Tuto informaci Apple potvrdil na svých webových stránkách, a to prostřednictvím tiskové zprávy. Jak ale vše bude fungovat v praxi? Poměrně jednoduše. Pokud v den splatnosti vašeho předplatného nebude možné peníze z vašeho účtu odečíst, Apple vám dá 16 dnů na to, abyste své platební údaje aktualizovali.

Skvělé je, že po tuto dobu bude vaše předplatné stále aktuální, takže si službu budete moci i nadále užívat. Ovšem pozor, jsou tu menší rozdíly. Pokud máte týdenní předplatné, dostanete od Applu jen šest dnů. Naopak při měsíčním či dokonce ročním získáte navíc 16 dnů. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim