reklama

Razer Phone 2 s podporou THX zvuku na obzoru

Razer Phone 2 s podporou THX zvuku na obzoru
2019-08-16T22:34:31+01:00
• 17. 8. 2019

Řada telefonů Razer je na trhu už více než dva roky. Za tu dobu se telefony osvědčily nejvíce v odvětví mobilních her. Mimo jiné se s největší pravděpodobností jedná o vůbec první „dokonalý“ herní telefon, o kterém mnozí jen snili. 

Razer Phone 2 by se mohl dočkat dalšího vylepšení

Razer Phone na trh dorazil s čipovou sadou Snapdragon 835 a operační pamětí 8 GB. Tento kousek se stal populární, a to i přesto, že nenabízel standardní audio jack konektor pro připojení drátových sluchátek. Telefon se pak ale dočkal hned několika aktualizací, díky kterým měli uživatelé přístup k novým funkcím a podobně. 

Spekulace o modelu Razer Phone 2 se objevily ještě předtím, než byl vydán model Razer Limited Gold Edition. Nakonec jsme se modelu dočkali. Ten nabídl procesor Snadragon 845, 8 GB RAM a Android 8.1 Oreo. 

Ještě v dubnu letošního roku byla odhalena černá varianta Razer Phone. Nyní se ale na internetu objevila dost možná další varianta. Nutno podotknout, že se nejedná o Razer Phone 3, nýbrž o aktualizovaný Razer Phone 2. Ten by měl nabídnout stejné harwdarové specifikace, jako model z června loňského roku. 

Jedinou výraznou změnou by mělo být vnitřní úložiště, které by mělo disponovat 512 GB. Kromě toho se údajně dočkáme slotu pro dvě SIM karty. Ovšem největším lákadlem by měl být zvuk THX. To znamená, že nově připravovaný model by byl vybaven technologií Dolby Atmos a duálními zesilovači. Vylepšený zvuk je jistě vítán, zejména proto, že uživatel si bude moci mobilní hry ještě více vychutnat. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim