Originální Windows 10 Pro jen nyní za 255 Kč! sponzorovaný článek

Originální Windows 10 Pro jen nyní za 255 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-08-11T11:00:49+02:00
• 11. 8. 2019
2

Pořizování nového softwaru, a obzvláště od firmy Microsoft, není dnes nic levného. Ceny jejich produktů se můžou pohybovat v řádech tisíců korun. Pokud si tedy chcete pořídit Windows 10, nebo Microsoft Office 2016, ale nechcete za ně utratit přes 5 tisíc, máme tu pro vás skvělou nabídku. Nyní si je za zlomek ceny můžete pořídit na webu Lvlgo.

Windows 10 Pro za akční cenu

Windows 10 přináší svým uživatelům nejmodernější systém se všemi svými nejnovějšími funkcemi. Díky pravidelným aktualizacím bude vaše zařízení vždy zabezpečeno. Systém také díky své aktuálnosti zajistí maximální kompatibilitu se současným hardwarem a příslušenstvím.

S tímto systémem také přišla podpora her pro Xbox One. Pokud tedy na tuto konzoli vlastníte jakékoliv hry, nyní si je můžete užít i na vašem standardním zařízení. Díky této funkci Play Anywhere Microsoft ruší hranice mezi konzolemi a počítači.

Samotný systém není už žádnou novinkou. Vydaný v roce 2015, Windows 10 je současně stále nejnovější verzi operačního systému od firmy Microsoft. V minulosti Microsoft nabízel přechod ze starého systému, jako byly Windows 8 a 7, na nový Windows 10. Dnes již tato možnost bohužel není možná, a uživatelé, kteří si chtějí dopřát tento systém, za něj musí vydat až 5 tisíc korun.

Nyní ale můžete tento systém za podstatně nižší cenu. Díky kupónu DTKM28 z webu Lvlgo si nyní můžete Windows 10 Pro pořídit za zlomek normální ceny, a to pouhých 10,18 eur (kolem 255 korun). Kupujte ZDE.

Office 2016 Pro za zlomek ceny

Microsoft Office 2016 Pro je určen primárně pro firmy, a cílí na vysokou produktivitu. Tento balíček programů obsahuje Word, Excel, PowerPoint,  OneNote, Outlook, Publisher, Access nebo také Skype pro firmy. Toto množství programů v jednom balíčku zajistí komplexní chod firmy, ať už se jedná o pouhé vyřizování e-mailů, psaní poznámek, nebo třeba i správu rozsáhlých databází. Balíček tak splní veškeré požadavky a očekávání, které od něj budou budoucí zákazníci očekávat.

Ať už tedy potřebujete psát nebo organizovat svoje e-maily, vytvářet prezentace pro schůzky týmů, vytvářet databáze pro váš systém nebo organizovat soukromé i firemní projekty, Office 2016 nabízí řešení pro všechny tyto druhy pracovního nasazení.

Pokud si tedy chcete Office 2016 Pro pořídit, máme pro vás jedinečnou slevu. Portál Lvlgo nabízí slevu z původních 155 Euro (kolem 3 875 korun) na pouhých 39,89 eur (kolem 997 korun). Pokud ale využijete náš kupón DTKM28, bude vás Office 2016 Pro stát jen 717 Kč Kupujte ZDE.

Slevový kupón na Windows 10 Pro, Office 2016: DTKM28

Zadejte při nákupu slevový kupón DTKM28 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

Slevový kupón na další software: DTKM10

Zadejte při nákupu slevový kupón DTKM10 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ladislav Strnad

12. 8. 2019, 13:12

Kde je to „co za to“? Podle mně je to moc krásná cena na to, aby tam nebylo čertovo kopýtko.

Jakub Krajča

12. 8. 2019, 10:37

A furt a stále dokola, čínské licence, nelegální v EU!

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat