reklama

Oppo plánuje model A9s

Oppo plánuje model A9s
2019-08-10T16:30:54+01:00
• 10. 8. 2019

Zdroj: Oppo

Společnost Oppo s největší pravděpodobností zanedlouho ukáže nový model a nejnovější spekulace o něm prozrazují některé stěžejní detaily. Zařízení s kódovým označením CPH1931 nebo PCHM10 by mělo v konečném výsledku patřit mobilní novince s názvem A9s. Čínský výrobce neuhlídal první důležité informace díky veřejným databázím Bluetooth SIG a známého benchmarku Geekbench.

Zapadne do průměru

Jestliže dáme dohromady oba na sobě nezávislé zdroje specifikací, tak nám vychází telefon osazen 6,5palcovým displejem s HD+ rozlišením. Pod ním poběží osmijádrový procesor Snapdragon 665 od Qualcommu běžící pod taktovací frekvencí 1,8 GHz, grafický čip Adreno 610 a operační paměť RAM o velikosti 4 GB. Jedna z variant může nabídnout interní úložiště s dostatečnou kapacitou odpovídající 128 GB.

Softwarovou stránku má zastoupit vlastní uživatelské rozhraní ColorOS ve verzi 6.0.1, které vychází z operačního systému Android v aktuální verzi 9.0 Pie. Dále lze ještě počítat s 5000mAh baterií, funkci Bluetooth 5.0 či podporou dvoupásmového WiFi. Zahraniční zdroje počítají s tím, že se telefon stane konkurencí pro model CC9e od čínského Xiaomi. Následující týdny mohou napovědět více, kdy si najde cestu například k čínskému regulačnímu úřadu TENAA.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim