Apple Music pro Android se dočkal funkcí z iOS 13

Apple Music pro Android se dočkal funkcí z iOS 13
2019-08-10T18:00:35+02:00
• 10. 8. 2019

Americká společnost s logem nakousnutého jablka v průběhu včerejšího dne, tj. 8. srpna 2019, zveřejnila novou beta verzi své aplikace Apple Music pro operační systém Android. Nový instalační balíček přináší zajímavé prvky z iOS 13.

Apple Music nabídne zajímavé novinky

Prostřednictvím nové aktualizace mohou uživatelé operačního systému Android a služby Apple Music využívat režim Dark Mode, neboli tmavý režim. Kromě toho na uživatele čeká také časově synchronizované texty a další novinky. 

Nový instalační balíček v podobě Apple Music beta ve verzi 3.0.0 je v současné chvíli k dispozici pouze registrovaným testerům. Ovšem již na podzim se můžete těšit na ostrou verzi. S největší pravděpodobností bude k dispozici společně s novým operačním systémem iOS 13. Pokud si však novinky chcete vyzkoušet již nyní, můžete se samozřejmě zaregistrovat do testovacího programu, a to prostřednictvím Obchodu Play. 

„Verze 3.0 aplikace Apple Music pro Android tedy přináší některé prvky z aplikace pro iOS 13. Dočkali jsme se tak přepracovaného rozhraní Now Playing, časově synchronizovaných textů a Dark Modu.“

Pro uživatele Androidu může být zajímavé to, že Apple přidává funkce iOS 13 také do aplikací pro konkurenční operační systém. Jakmile bude aktualizace k dispozici pro širokou veřejnost, budeme vás o tom pochopitelně informovat prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat