reklama

Apple Music pro Android se dočkal funkcí z iOS 13

Apple Music pro Android se dočkal funkcí z iOS 13
2019-08-10T18:00:35+01:00
• 10. 8. 2019

Americká společnost s logem nakousnutého jablka v průběhu včerejšího dne, tj. 8. srpna 2019, zveřejnila novou beta verzi své aplikace Apple Music pro operační systém Android. Nový instalační balíček přináší zajímavé prvky z iOS 13.

Apple Music nabídne zajímavé novinky

Prostřednictvím nové aktualizace mohou uživatelé operačního systému Android a služby Apple Music využívat režim Dark Mode, neboli tmavý režim. Kromě toho na uživatele čeká také časově synchronizované texty a další novinky. 

Nový instalační balíček v podobě Apple Music beta ve verzi 3.0.0 je v současné chvíli k dispozici pouze registrovaným testerům. Ovšem již na podzim se můžete těšit na ostrou verzi. S největší pravděpodobností bude k dispozici společně s novým operačním systémem iOS 13. Pokud si však novinky chcete vyzkoušet již nyní, můžete se samozřejmě zaregistrovat do testovacího programu, a to prostřednictvím Obchodu Play. 

„Verze 3.0 aplikace Apple Music pro Android tedy přináší některé prvky z aplikace pro iOS 13. Dočkali jsme se tak přepracovaného rozhraní Now Playing, časově synchronizovaných textů a Dark Modu.“

Pro uživatele Androidu může být zajímavé to, že Apple přidává funkce iOS 13 také do aplikací pro konkurenční operační systém. Jakmile bude aktualizace k dispozici pro širokou veřejnost, budeme vás o tom pochopitelně informovat prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim