reklama

Letošní iPhone údajně nabídne podporu Apple Pencil

Letošní iPhone údajně nabídne podporu Apple Pencil
2019-08-03T19:30:20+01:00
• 3. 8. 2019

Podle nejnovějších informací, které poskytla zahraniční analytická společnost Citi Research, se Apple chystá připravit velkou novinku. Již brzy bychom se totiž měli dočkat iPhone se podporou Apple Pencil. Zdá se, že jde o pouhou drobnost, ovšem ve skutečnosti bude právě tato podpora hlavním lákadlem pro letošní iPhony. 

iPhone 2019 s podporou Apple Pencil?!

Ve zveřejněné zprávě se uvádí také hned několik klíčových funkcí, které se u letošních iPhonů mají objevit. Mezi uvedené funkce patří například „podpora pro tužku/stylus pro iPhone“. To je mimochodem funkce, kterou nabízí pouze omezené množství iPadů.

 

Během několika posledních měsíců jsme byli svědky hned několika velkých spekulací, přičemž nejvíce se hovořilo o nasazení trojice fotoaparátů na zadní stranu. Ovšem o iPhonu s podporou Apple Pencil, to tu ještě nebylo. Zajímavostí také je, že o této skutečnosti hovořil již před rokem Ming-Chi Kuo, velmi známý analytik. Ten prohlásil, že budoucí iPhone nabídne podporu Apple Pencil. 

V současné chvíli existují jen dvě verze Apple Pencil, přičemž druhá generace byla vydána s přepracovaným iPadem Pro. Pokud Apple skutečně zavede podporu také pro iPhone, bude s největší pravděpodobností muset představit menší variantu Apple Pencil. Jen přeci by bylo poněkud zvláštní, kdyby uživatel k používání musel v ruce mít současnou velkou verzi. 

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim