reklama

iPhone 2019 by se měl začít prodávat už v září

iPhone 2019 by se měl začít prodávat už v září
2019-08-15T18:10:47+01:00
• 16. 8. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka se pomalu a jistě chystá na svou největší konferenci, na které uvede hned trojici nových iPhonů. Konec konců má Apple v plánu příští měsíc nejen představit nové modely, ale také je rovnou začít prodávat. Informovala o tom analytická společnost Wedbush. 

iPhone 2019 bude v prodeji takřka po představení

V praxi to nebude samozřejmě znamenat, že byste si mohli nový iPhone zakoupit ihned po představení. Určitá časová odchylka zde bude. Pozitivní zprávou nejen pro zákazníky, ale i celkový byznys Applu je, že novinky budou k dispozici už v měsíci září. Společnost se pochopitelně chce ponaučit z roku 2017 a 2018, kdy se na každý uvedený model čekalo o měsíc déle. 

Další pozitivní zprávou pro Apple je, že jeho dodavatelské řetězce neměly s výrobními procesy žádný výrazný problém. To je samozřejmě pro společnost s logem nakousnutého jablka důležitá informace pro to, aby mohla udělat krok vpřed. V současné chvíli by se tedy neměly prodeje ani jednoho z budoucích modelů časově posunout.

iPhone s příponou Pro?

Dle informací se u letošních iPhonů vůbec poprvé dočkáme přípony Pro. V současné chvíli není jasné, který ze současných modelů tuto příponu dostane.

Pokud nás ale logika nemate, přípony Pro se dočkají všechny modely s OLED displejem, které se ve skutečnosti budou lišit pouze svou velikostí – tak jako iPhone XS a XS Max. Naopak iPhone XR by mohl být označován jako iPhone 11. 

V praxi by to vypadalo tedy následovně:

  • iPhone XS -> iPhone Pro
  • iPhone XS Max -> iPhone Pro Max
  • iPhone XR -> iPhone 11

Pojďme si ale udělat ještě krátkou rekapitulaci spekulací. Společnost Apple v průběhu příštího měsíce údajně představí hned trojici nových modelů. První dva iPhony by měly nabídnout OLED displeje o velikostech 5,8 a 6,5 palců. Posledním kouskem by se měl stát iPhone s LCD displejem o velikosti 6,1 palců. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim