reklama

iPhone 2019 by se měl začít prodávat už v září

iPhone 2019 by se měl začít prodávat už v září
2019-08-15T18:10:47+01:00
• 16. 8. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka se pomalu a jistě chystá na svou největší konferenci, na které uvede hned trojici nových iPhonů. Konec konců má Apple v plánu příští měsíc nejen představit nové modely, ale také je rovnou začít prodávat. Informovala o tom analytická společnost Wedbush. 

iPhone 2019 bude v prodeji takřka po představení

V praxi to nebude samozřejmě znamenat, že byste si mohli nový iPhone zakoupit ihned po představení. Určitá časová odchylka zde bude. Pozitivní zprávou nejen pro zákazníky, ale i celkový byznys Applu je, že novinky budou k dispozici už v měsíci září. Společnost se pochopitelně chce ponaučit z roku 2017 a 2018, kdy se na každý uvedený model čekalo o měsíc déle. 

Další pozitivní zprávou pro Apple je, že jeho dodavatelské řetězce neměly s výrobními procesy žádný výrazný problém. To je samozřejmě pro společnost s logem nakousnutého jablka důležitá informace pro to, aby mohla udělat krok vpřed. V současné chvíli by se tedy neměly prodeje ani jednoho z budoucích modelů časově posunout.

iPhone s příponou Pro?

Dle informací se u letošních iPhonů vůbec poprvé dočkáme přípony Pro. V současné chvíli není jasné, který ze současných modelů tuto příponu dostane.

Pokud nás ale logika nemate, přípony Pro se dočkají všechny modely s OLED displejem, které se ve skutečnosti budou lišit pouze svou velikostí – tak jako iPhone XS a XS Max. Naopak iPhone XR by mohl být označován jako iPhone 11. 

V praxi by to vypadalo tedy následovně:

  • iPhone XS -> iPhone Pro
  • iPhone XS Max -> iPhone Pro Max
  • iPhone XR -> iPhone 11

Pojďme si ale udělat ještě krátkou rekapitulaci spekulací. Společnost Apple v průběhu příštího měsíce údajně představí hned trojici nových modelů. První dva iPhony by měly nabídnout OLED displeje o velikostech 5,8 a 6,5 palců. Posledním kouskem by se měl stát iPhone s LCD displejem o velikosti 6,1 palců. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat