reklama

Google testuje předplatné pro Obchod Play

Google testuje předplatné pro Obchod Play
2019-08-01T07:59:39+02:00
• 1. 8. 2019

Apple představil svou předplacenou službu Arcade, která obsahuje kvalitní herní tituly. Google si ale s touto myšlenkou pohrával už v minulém roce, aspoň soudě podle tehdy dostupných informací. Nyní ale začalo testování na omezeném počtu uživatelů, přičemž novinka se jmenuje Play Pass.

Google Play Pass

K dispozici máme snímky obrazovek odhalující, jak bude novinka vypadat. V tuto chvíli je předplatné nastaveno na 4,99 dolarů měsíčně, což je v přepočtu přibližně 116 Kč bez daně. Za tuto částku uživatel získává Obchod Play zcela bez reklam. K dispozici mají být herní tituly vyšší třídy zcela zdarma, přičemž ani v hrách samotných nebude muset uživatel činit jakékoliv nákupy.

 

Součástí mají být i aplikace a nejrůznější další tituly. V tomto případě tedy Google nabídne více než Apple. Bohužel k dispozici máme jen několik snímků obrazovek. Nevíme tedy, co předplatné bude obsahovat celkově. Google již potvrdil, že probíhá testování, ale finální verze se může změnit, stejně jako obsah.

Samotná cena také není pevně stanovena. Google bude muset najít takovou částku, která se vyplatí všem stranám a zároveň naláká dostatek předplatitelů. Vzhledem k tomu, že majitelé Android zařízení utrácí méně než iOS uživatelé, bude celkem zajímavé sledovat, jestli se Googlu podaří zaujmout se službou Play Pass.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim