reklama

Garmin představil nové Fenix hodinky se solárním dobíjením

Garmin představil nové Fenix hodinky se solárním dobíjením
2019-08-30T18:00:54+02:00
• 30. 8. 2019

Zdroj: GSMArena

Tak jsme se konečně dočkali. Společnost Garmin totiž představila svou zbrusu novou řadu Fenix 6. Tato řada obsahuje vůbec první hodinky Garmin se solárním nabíjením, větší 1,4palcový displej a nové funkce, které mohou prodloužit životnost baterie a přesněji sledovat vaše zdravotní data.

Garmin si připravil prémiové zboží

Nutno podotknout, že se jedná o hodinky, které si koupíte hlavně ve chvíli, kdy jsou venkovní sportovní aktivity pro vás absolutní prioritou. Tento typ hodinek navíc nespadá do kategorie nejlevnější. 

Fenix 6X Pro Solar je v současné chvíli vlajkovým modelem společnosti Garmin. Jeho solární funkce „Power Glass“ nejen prodlužuje životnost baterie o další tři dny, ale displej je také o 36 % větší než u produktové řady Fenix 5. 

Varianta se solárním panelem je však k dispozici pouze ve velikosti 51 mm. Samozřejmě životnost baterie na jedno nabití klesá ve chvíli, kdy budete aktivně využívat veškeré funkce, včetně GPS modulu. Naopak životnost baterie může být výrazně prodloužena až na 80 dní režimem battery-saver. 

V prodeji jsou konkrétně dva modely, Fenix 6 (47 mm) a 6X (51 mm). Obě kousky vycházejí z předchozích generací, přičemž nabízejí také safírová skla. Model Fenix 6S navazuje na vynikající Fenix 5S. Jedná se vlastně model s 1,2palcovým displejem a konstrukční velikostí 42 mm. 

Fenix 6 nabízí 32GB vnitřní úložiště, na které se vejde až 500 skladeb. K dispozici je samozřejmě také Wi-Fi připojení, čímž můžete hudbu streamovat ze služeb, jako je Spotify, Amazon Music a Deezer. 

Ceny za nové hodinky Garmin začínají na 599,99 dolarech (zhruba 13 199 Kč bez DPH). Za tuto cenu získáte Fenix 6 a Fenix 6S. Naopak za 1 149,99 dolarů (tj. cca 25 299 Kč bez DPH) získáte nadupaný Fenix 6X Pro Solar, který je k dispozici ve velikosti 51 mm a bez safírového skla. 

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat