reklama

Aplikace Google Telefon získá několik novinek

Aplikace Google Telefon získá několik novinek
2019-08-04T19:26:42+01:00
• 4. 8. 2019

Takřka všechny aplikace od Googlu jsou dostupné všem uživatelům, ale například Kontakty nebo Telefon jsou určeny jen pro některá zařízení, zpravidla s čistým Androidem nebo Androidem One. Nyní jsme se dočkali aktualizace beta verze aplikace Telefon, která ukazuje, na co se mohou uživatelé těšit, pokud tedy nejsou zapojeny do testovacího programu.

Aplikace Telefon

První zajímavou novinkou je seskupování historie volání u jednotlivých kontaktů. To do jisté míry fungovalo již dříve, ale neobjevovalo se to za každých podmínek. Nově je historie volání dostupná u každého kontaktu skrze menu.

Právě menu u každého kontaktu prošlo změnou. Místo zobrazení seznamu možností se zobrazí redukovaná nabídka tří ikon, kde poslední reprezentuje právě historii. Po kliknutí na ni se dostanete do seznamu všech volání daného kontaktu. Zde navíc došlo k menší grafické úpravě zmeškaného hovoru, aby došlo k lepšímu rozeznání.

Samozřejmostí je gesto na vymazání konkrétního záznamu z historie. Bohužel zde není možnost na vymazání všech záznamů z daného čísla. Abyste smazali vše, musíte gesto aplikovat na každou položku. Zde očekáváme menší změny, aby zde byla tato možnost. Odhadujeme, že nová verze Google Telefon v37 se dostane do stabilní režimu během několik týdnů.

logo-app Telefon Google LLC Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim