Xiaomi má novou fitness aplikaci Mi Health

Xiaomi má novou fitness aplikaci Mi Health
2019-07-24T06:44:35+02:00
• 24. 7. 2019

Výrobci nabízející nadstavbu, tedy upravený systém Android, většinou přidávají do svých smartphonů také specializované fitness aplikace. Ty zpravidla sledují nejrůznější aktivity, radí s cvičením, doporučují některé činnosti. Xiaomi není výjimkou a již nyní nabízí například Mi Fit, která dokonce obsahuje i výuková videa. Nyní ale společnost zveřejnila druhou aplikaci, která se jmenuje Mi Health.

Mi Health

Skoro by se dalo říci, že Mi Health je tak trochu navíc, když firma již nyní má Mi Fit, ale již jen podle názvů je tak trochu jasné, že Mi Health bude více zaměřená na zdraví. Dalo by se říci, že novinka více vychází z aplikace Google Fit. Jak upozorňuje XDA Developers, podobnou s Google verzí je na místě, ale právě v Číně není dostupná. Asi to je jeden z důvodů, proč Mi Health existuje.

V základu novinka nabízí běžné sledování aktivit, přičemž se vypočítává skóre na základě dosažených výsledků. Lze nastavit cíle a aplikace následně povzbuzuje k činnosti. Kromě toho umí sledovat i spánek, dokonce na pozadí. Zřejmě využívá senzory mobilního telefonu, případně chytrého náramku. Jednou z dalších funkcí je sledování menstruačních cyklů.

V tuto chvíli je aplikace Mi Health dostupná jen u čínské verze MIUI. Předpokládá se, že v dohledné době zavítá do Obchodu Play a tak trochu se některé funkce rozdělí mezi Mi Fit pro sportovce a Mi Health pro sledování zdraví. V tuto chvíli není možné bez rootu nainstalovat Mi Health na jakýkoliv mobil, takže si můžete maximálně vyzkoušet původní aplikaci Mi Fit.

logo-app Mi Fit Xiaomi Technology Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat