Uber začíná testovat měsíční předplatné

Uber začíná testovat měsíční předplatné
2019-07-24T09:28:24+02:00
• 24. 7. 2019

Ještě před pár lety jste si museli kupovat hudební alba, písničky nebo filmy, ale žijeme v době, kdy se vše přesouvá do modelu měsíčního předplatného. Dnes je již běžné, že kde kdo má předplatné na neomezený přístup k hudbě. V případě filmů je situace komplikovanější a dá se říci, že se nejedná o nějak rozšířený způsob konzumace obsahu. Novým trendem je například předplatné v oblasti magazínů nebo novin. Uber ale nyní ukazuje, že si lze předplatit i cestování a další služby.

Uber a předplatné

Od října minulého roku Uber testuje Ride Pass za měsíční předplatné, za což uživatel získá slevu na každou jízdu. Nyní jsme se dočkali další novinky, která prochází testováním. V podstatě jde o rozšíření o další služby.

Kromě slev na běžných jízdách službou Uber se přidává zdarma donáška jídla skrze službu Uber Eats. Podstatnou novinkou a výhodou je možnost využívání služby Jump, která nabízí kola a skútry. V tomto případě se neplatí vůbec nic.

Uber sdělil, že tato novinka prochází testováním ve městech San Francisko a Chicago. Zatím si budeme muset počkat, jak dopadne testování a jak vlastně bude toto předplatné přijato samotnými uživateli. Zde je ale nutné zmínit, že cena je nastavena na 24,99 dolarů měsíčně. V přepočtu se jedná o částku 572 Kč bez daně.

Pokud by se novinka někdy dostala do Česka, zřejmě by ji mohli využít jen ti, co využívají Uber služby poměrně často. Otázka je, kolik lidí by se našlo, kteří by si takto předpláceli Uber.

Zdroj: techcrunch.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat