reklama

Umidigi zanedlouho představí model X

Umidigi zanedlouho představí model X
2019-07-20T09:44:43+01:00
• 20. 7. 2019

Nejnovější únik přibližuje mobilní novinku, kterou s největší pravděpodobností brzy uvede čínská společnost Umidigi. Nasvědčuje tomu zveřejněná fotografie s ochrannou nálepkou z displeje. To nahrává spekulacím, že telefon je již ve výrobě a k oficiálnímu představení by mohlo dojít v řádech několika dnů. Navíc její součástí jsou také hlavní specifikace a ty lákají na špičkovou výbavu odpovídající vyšší střední třídě.

Jen to nejlepší

Do přední strany mají nasadit 6,35palcový AMOLED displej s neupřesněným rozlišením, pod nímž se bude přímo ukrývat čtečka otisků prstů. Přesné prvky v hardwarové části zatím nejsou známé, ale chystané zařízení by si určitě zasloužilo alespoň procesor od Qualcommu. Vzadu nasazená baterie s článkem 4 150 mAh má podporovat technologii rychlého nabíjení (18 W), což překvapuje vzhledem k udané tloušťce konstrukce 7,9 mm.

V zadní části vyniknou celkem tři senzory fotoaparátu a hlavní senzor nabídne maximální rozlišení 48 megapixelů. Samozřejmostí u něj bude technologie umělé inteligence (AI). Oblíbené bezkontaktní placení přes platební metodu Google Pay půjde uskutečňovat, neboť lze u telefonu počítat s NFC čipem. Nakonec nejspíš přidají i přijatelnou prodejní cenovku, jak je často dobrým zvykem u tohoto výrobce.

 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim