reklama

Umidigi přináší hodinky Uwatch 2

Umidigi přináší hodinky Uwatch 2
2019-07-05T17:02:14+01:00
• 6. 7. 2019

Zdroj: Crunchbase.com

Společnost Umidigi rozšiřuje svoji nabídku chytrých hodinek o jeden čerstvý přírůstek s názvem Uwatch 2. Nová generace přichází po více než půl roční odmlce, kdy zařízení prošlo pouze decentní aktualizací. Ovšem stále si laťku drží velmi vysoko a podtrhuje to bohatá výbava, na které čínský výrobce opět trochu zapracoval. Naopak nenabízí žádné nadstandardní funkce oproti současné konkurenci kromě lákavé prodejní ceny.

Stojí za povšimnutí

Strojek s kulatým designem disponuje 1,3palcovým AMOLED displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů a překrývá ho sklo s 2.5D zakřivením. Základní jednolitá konstrukce byla vyrobena ze slitiny hliníku. Uvnitř se ukrývá celkem neznámý procesor Nordic NRF52832 s jehož pomocí baterie vydrží až 10 dnů nepřetržitého provozu nebo 25 dnů setrvá v pohotovostním režimu. Bohužel přesná kapacita baterie není známa.

Snímač tepové frekvence dokáže nově nepřetržitě sledovat činnost srdce a odolnost vůči vodě je podložena certifikací IP67. Mezi fitness funkcemi lze najít kupříkladu běžný monitoring běhu či jízdy na kole. Velkým plusem jsou zdarma dva náhradní řemínky vyrobené ze silikonu a neupřesněné slitiny kovu přibalované rovnou do prodejního balení. Firma plánuje zahájit prodej od pondělí 15. července za cenu 24,99 dolarů (tj. cca 564 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim