TOP chytré hodinky a chytrý náramek jen za pár stovek! sponzorovaný článek

TOP chytré hodinky a chytrý náramek jen za pár stovek! [sponzorovaný článek]
2019-07-22T18:50:16+02:00
• 22. 7. 2019

Chytrý náramek Goral Z6 jen za 331 Kč!

Originální Goral Z6 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearvita bude po dobu prvního týdne jen za 462 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GRZ6Sport, zaplatíte jen 331 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Goral Z6 přichází rovnou ve čtyřech barevných provedeních: černá, modrá, červená a růžová. Oproti předchozí verzi se Goral Z6 příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 1,14 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 140 mAh by měla vydržet 15 dní. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U Goral Z6 je přítomna certifikace IP67 s možností ponoření do hloubky až několik metrů. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální Goral Z6 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearvita bude po dobu prvního týdne jen za 462 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GRZ6Sport, zaplatíte jen 331 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytré hodinky Microwear H8 aneb elegance kam se podíváš

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem GearVita jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Microwear H8.

Microwear přinesl zajímavý kompromis v podobě hodinek Microwear H8, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Microwear H8 nyní pořídíte za pouhých 2 246 Kč, a to jen díky našemu kupónu.

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Microwear H8 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Microwear v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Microwear H8 se připojují přes Bluetooth 4.0. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelné 3 dny!

Originální Microwear H8 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearvita je po dobu jednoho týdne jen za 2 639 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón MicroH8, zaplatíte jen 2 246 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat