reklama

TOP 3 gadgety ve slevě, které musíte mít! sponzorovaný článek

TOP 3 gadgety ve slevě, které musíte mít! [sponzorovaný článek]
2019-07-08T18:05:59+01:00
• 8. 7. 2019
2

Gadgety: Skvělá zásuvka dodocool s ochranou za pár korun

V obchodě TomTop si nyní můžete pořídit chytrou zásuvky dodocool za 434 Kč. Tato chytrá zásuvka má několik vstupů a dokonce umožňuje nabíjení různých zařízení pomocí USB portů.

dodocool vyrábí mnoho zajímavých zařízení a nabíječka s ochranou proti přepětí je jedním z nich. Ta nabízí hned čtyři standardní zásuvky a dva porty pro nabíjení pomocí USB. Prodlužovačka nabízí například i ochranu proti přehřátí či příliš vysokému napětí.

Tato prodlužovačka mimo jiné podporuje rychlé nabíjení, díky čemuž svůj mobilní telefon dobijete o 60 % rychleji než v případě klasické zásuvky. Pokud vás tato zásuvka zaujala, můžete si ji nyní zakoupit o 52 % levněji. Díky slevě vás zásuvka vyjde na krásných 434 Kč! Kupujte ZDE.

Xiaomi powerbanka s přisvětlovací LED diodou

Xioami představilo zbrusu novou powerbanku, kterou nyní můžete získat za pouhých 423 Kč. Reálná kapacita je dostačujících 3 000 mAh a powerbanka překypuje praktickými novinkami. Například zde máte různé ochranné systémy proti zničení powerbnaky či nabíjeného zařízení a hlavně LED žárovku. A právě to je hlavní předností této powerbanky. 

Xiaomi již několikátým rokem vyrábí ty nejlepší powerbanky, které kralují žebříčkům, kde se hodnotí poměr cena/výkon. A z powerbanek od Xiaomi toho dostanete opravdu hodně za minimum peněz. Verzi Xiaomi UL Life Power Bank Mini LED Light 3000mAh získáte již za 423 Kč. Stačí použít náš speciální odkaz, díky kterému se na nízkou cenu dostanete. Kupujte ZDE.

Xiaomi Mi Smart Scale aneb chytrá váha za pakatel

Jestliže hledáte váhu, která vám toho ukáže mnohem více, než jen vaší hmotnost, mohla by vás zaujmout chytrá váha v podobě Xiaomi Mi Smart Scale 2. Jedná se o velmi zajímavou generaci, která vám ukáže nejen informace o vašem těle, ale také je dokáže zaznamenat do vašeho mobilního telefonu. A je jedno, jestli vlastníte smartphone s operačním systémem Android nebo iOS – váha zvládne obojí.

Důležité je držet se určitých pravidel. Tak například je dobré, když se každé ráno na váhu postavíte. Zařízení vám totiž nejen pečlivě změří vaší hmotnost, ale také dodá informace o množství tělesného tuku, svalstva či dokonce vody.

Veškeré údaje o vašem těle následně putují do mobilní aplikace Mi Fit, díky které pak máte možnost sledovat změny hodnot. Chytré váhy používají i sportovci, neboť získávají perfektní přehled o tom, jak se jejich pohybové aktivity opravdu na těle projevují. Což je pro nadšené sportovce velmi důležité. Tuto funkci však můžete ocenit i vy.

Xiaomi Mi Smart Scale 2 disponuje navíc velmi povedeným konstrukčním zpracováním, přičemž jej díky svému tenkému designu můžete umístit téměř kamkoliv. Chytrá váha od čínského výrobce je mimo jiné vybavena také LED displejem. Jestliže máte o originální váhu zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Xiaomi Mi Smart Scale 2 nabízí za 1 333 Kč. Pokud však použijete náš odkaz, zaplatíte pouhých 706 Kč! Váhu si můžete zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

SticklerStickleru

8. 7. 2019, 21:34

a splašíml někde v Česku tu: Xiaomi powerbanka s přisvětlovací LED diodou
? :D Ď.

Zdeněk Koutský

VIP 8. 7. 2019, 22:45

Co jsem se díval, tak zatím ne

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat