reklama

Huawei si pohrává s fotoaparátem pod displejem

Huawei si pohrává s fotoaparátem pod displejem
2019-07-08T16:39:27+01:00
• 8. 7. 2019

Zdroj: Industryweek.com

1

Společnost Oppo již představila svou zbrusu novou technologii, prostřednictvím které dokáže implementovat přední fotoaparát přímo pod displej. Tuto technologii vůbec poprvé ukázala na MWC. 

Huawei má hned celou řadu řešení

O první prototypy se pak postarali výrobci, jako Xiaomi a vivo. Nyní se však do tohoto menšího souboje chystá další čínský kontroverzní výrobce. Huawei právě podal patenty pro speciálně navržené uživatelské rozhraní a způsob použití fotoaparátu pod displejem. 

Podle dostupných informací se zdá, že právě Huawei má pro tuto technologii nejméně půl tuctu řešení. Přiložené snímky ukazují, jakým způsobem plánuje společnost s novou technologií naložit. V levém horním rohu se bude nacházet fotoaparát, který, když nebude aktivní, bude využíván například pro zobrazování času. Dokonce bude využíván i například pro zobrazení indikátoru aktuálně probíhajícího telefonního hovoru. 

Další zajímavou věcí je skutečná pozice předního fotoaparátu. Zatímco Oppo implementovalo fotoaparát do středu horního displeje, Huawei jej plánuje umístit do levého horního rohu. V současné době bohužel nevíme, zda tuto technologii Huawei skutečně použije. Pokud ano, budeme vás o tom informovat. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Komárek

8. 7. 2019, 21:13
Android aplikace

Si pohrává ????????????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim