SwiftKey představilo funkci Puppets, animovaná zvířátka

SwiftKey představilo funkci Puppets, animovaná zvířátka
2019-07-09T14:03:13+02:00
• 10. 7. 2019

Jedna z nejpopulárnějších alternativních klávesnic, SwiftKey, pokračuje v nastoleném trendu v podobě animovaných emoji. Společnost tak do své klávesnice přináší zbrusu novou funkci pod názvem Puppets.

SwiftKey pokračuje v nastoleném trendu

Novinka je v současné chvíli k dispozici jen v rámci beta verze aplikace SwiftKey. Nicméně, prostřednictvím této funkce máte možnost proměnit svůj obličej v pandu, dinosaura, psa, kočku nebo sovu. Vytvořit navíc můžete video o délce až 30 sekund, přičemž následně jej můžete sdílet na sociální sítě či komunikační aplikace. 

Funkce je své činnosti pochopitelně využívá přední fotoaparát vašeho telefonu. SwiftKey se rozhodlo použít 3D technologii pro skenování tváře od společnosti Microsoft. Jen pro informaci, tato technologie je takřka v každém chytrém telefonu. 

SwiftKey si od této novinky slibuje získání širší uživatelské základy. Zajímavostí je, že celý proces vývoje měli na starosti tisíce dobrovolníků, kteří pomáhali vytvářet neuronovou síť Puppets, díky čemuž je funkce schopna rozpoznat širokou škálu výrazů obličeje a pohybů. I přesto, že je nová funkce k dispozici pouze v rámci beta testování, společnost prohlásila, že se jí široká veřejnost dočká velmi brzy. 

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat