reklama

Outlook v tmavém režimu poprvé na uniklých snímcích

Outlook v tmavém režimu poprvé na uniklých snímcích
2019-07-18T12:35:20+01:00
• 18. 7. 2019
1

Redmondská společnost, tedy Microsoft, se rozhodla v září loňského roku představit nové uživatelské rozhraní své iOS aplikace Outlook. Během představení nového designu společnost mimo jiné prohlásila, že již brzy do aplikace implementuje možnost tmavého režimu (tzv. Dark Mode).

Outlook kompletně v tmavém vypadá „sexy“

Bohužel tato věta byla jen slibem, neboť se žádný uživatel temného režimu vůbec nedočkal. Od prosince tak je nové uživatelské rozhraní k dispozici, ovšem Dark Mode nikoliv. Nyní jsme se ale jen přeci dostali o něco dále. Po internetu kolují snímky aplikace, díky kterým máme dost jasnou představu o tom, jak bude tmavý režim v rámci aplikace Outlook vypadat. Nutno podotknout, že se jedná pouze o uniklé snímky z aplikace pro Android. 

Nicméně, tmavý režim zdá se být velmi povedený. Microsoft jej implementoval do každé části aplikace, to v praxi znamená, že bude k dispozici v kalendáři, poště a ve vyhledávací části. Tmavý režim tedy bude fungovat tak, jako v ostatních aplikacích. 

Nutno podotknout, že takto by zhruba měla vypadat i aplikace pro operační systém iOS. Jediný rozdíl bude, že v rámci Androidu bude možné nechat aplikaci přepnout do tmavého režimu v případě, že se spustí režim úspory baterie. Kdy se ale na trh nová funkce těchto aplikací dostane, to je zatím ve hvězdách.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

18. 7. 2019, 13:56

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek…
A „prznitel“ českého jazyka RENDERE

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim