reklama

Nový webový Twitter je konečně tady, přináší dva tmavé režimy a přepracované UI

Nový webový Twitter je konečně tady, přináší dva tmavé režimy a přepracované UI
2019-07-17T16:00:37+01:00
• 17. 7. 2019

V průběhu prvního letošního pololetí se společnost Twitter rozhodla věnovat testování svého nového webového rozhraní pro stolní počítače. Po několikaměsíčním testování se nyní upravené rozhraní dostává k široké veřejnosti, tedy všem uživatelům. 

Twitter vsadil na jednoduchost

V jednoduchosti je opravdu krása. Osvěžený design přináší jednodušší estetiku s přepracovaným levým postranním panelem, větším důrazem na zprávy, lepším přepínačem účtů a dvěma tmavými tématy. 

Původní webové rozhraní Twitteru

Jak uvedl zahraniční server TechCrunch, zatímco vybraní uživatelé používali nové rozhraní několik měsíců, až nyní se novinky dostávají k široké veřejnosti. V pravém horním rohu se uživateli zobrazí oznámení, prostřednictvím kterého je možné si rozhraní vyzkoušet. 

Nové webové rozhraní Twitteru

Nový design nahrazuje sekce Profil a Trendy v levém horním rohu zcela přepracovaným postranním pruhem, který obsahuje velký tučný text. Postranní panel/pruh nabízí: Domů, Oznámení, Zprávy, Záložky, Seznamy, Profil a další. Vyhledávání a trendy se přesunuly do pravého sloupce rozhraní. 

Výběr tmavých režimů a barev

Kromě přepracovaného rozhraní jsme se dočkali také tmavých režimů. Celkem jsou k dispozici dva temné režimy, přesněji Dim a Lights Out. První varianta je vlastně tmavě modrá, přičemž Lights Out černá barva. Zajímavé je, že lidé okolo mě mají nový design k dispozici, ovšem já nikoliv. Tak snad se také dočkám. (pozn. red.).

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat