reklama

Nový webový Twitter je konečně tady, přináší dva tmavé režimy a přepracované UI

Nový webový Twitter je konečně tady, přináší dva tmavé režimy a přepracované UI
2019-07-17T16:00:37+01:00
• 17. 7. 2019

V průběhu prvního letošního pololetí se společnost Twitter rozhodla věnovat testování svého nového webového rozhraní pro stolní počítače. Po několikaměsíčním testování se nyní upravené rozhraní dostává k široké veřejnosti, tedy všem uživatelům. 

Twitter vsadil na jednoduchost

V jednoduchosti je opravdu krása. Osvěžený design přináší jednodušší estetiku s přepracovaným levým postranním panelem, větším důrazem na zprávy, lepším přepínačem účtů a dvěma tmavými tématy. 

Původní webové rozhraní Twitteru

Jak uvedl zahraniční server TechCrunch, zatímco vybraní uživatelé používali nové rozhraní několik měsíců, až nyní se novinky dostávají k široké veřejnosti. V pravém horním rohu se uživateli zobrazí oznámení, prostřednictvím kterého je možné si rozhraní vyzkoušet. 

Nové webové rozhraní Twitteru

Nový design nahrazuje sekce Profil a Trendy v levém horním rohu zcela přepracovaným postranním pruhem, který obsahuje velký tučný text. Postranní panel/pruh nabízí: Domů, Oznámení, Zprávy, Záložky, Seznamy, Profil a další. Vyhledávání a trendy se přesunuly do pravého sloupce rozhraní. 

Výběr tmavých režimů a barev

Kromě přepracovaného rozhraní jsme se dočkali také tmavých režimů. Celkem jsou k dispozici dva temné režimy, přesněji Dim a Lights Out. První varianta je vlastně tmavě modrá, přičemž Lights Out černá barva. Zajímavé je, že lidé okolo mě mají nový design k dispozici, ovšem já nikoliv. Tak snad se také dočkám. (pozn. red.).

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim