reklama

Cubot uvede R19, pěkný na pohled, chudý na specifikace

Cubot uvede R19, pěkný na pohled, chudý na specifikace
2019-07-19T19:30:23+01:00
• 19. 7. 2019

Už koncem tohoto měsíce společnost Cubot rozšíří své portfolio o jeden přírůstek nesoucí označení R19, který bude zapadat jen do základní třídy. Čínský výrobce sice prozatím neprozradil zahajovací cenovku, ale podprůměrné specifikace mu předpovídají nižší hodnotu a ocení ji leda nenároční uživatelé. Na mobilním trhu aktuálně naleznete spoustu podobných zařízení, takže nebude jednoduché se mezi nimi prosadit.

Další do počtu

Vpředu je k dispozici 5,71palcový displej s HD+ rozlišením a charakteristický „Waterdrop“ výřez obsahuje 8megapixelovou kamerku. Hardwarovou výbavu zastupuje čtyřjádrový procesor MT6761 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM po boku 32GB interního úložiště, které podporuje až 128GB paměťové microSD karty. Nasazená baterie má kapacitou pouhých 2 800 mAh, přičemž nevyniká žádnou nadstandardní technologií.

Záda jsou osazena dvěma senzory fotoaparátu (13 MPx + 2 MPx), přisvětlovacím LED bleskem a také ještě snímačem otisků prstů. Softwarová stránka dostala operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Mezi další prvky výbavy lze zařadit funkci dual-SIM, podporu sítí 4. generace, notifikační LED diodu, 3,5mm jack pro sluchátka či Bluetooth ve verzi 4.2. Nakonec na výběr budou celkem tři barevné varianty – černá, gradientní, zelená.

Zdroje: gizmochina.com, cubot.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim