reklama

360 P1 – dětské hodinky dospěly

360 P1 – dětské hodinky dospěly
2019-07-19T18:00:47+01:00
• 19. 7. 2019

Společnost 360 je nejen na domácí půdě proslulá chytrými hodinkami pro děti a jejich aktuální přírůstek patří právě do tohoto segmentu trhu. Čínský výrobce do nového zástupce s označením P1 dostal poměrně dost vylepšení, takže se stanou zase o něco lepšími společníky pro nejmenší uživatele. Ovšem řada výrazných novinek stojí za vyšší cenovkou, nad kterou se může hodně případných zájemců pozastavit.

Stojí za to

Displej o úhlopříčce 1,4 palce má rozlišení 240 x 240 pixelů a kolem něj byla nasazena robustní konstrukce podložená certifikací IPX8 pro zvýšenou odolnost. Dále její součástí je mikrofon, šuplík pro SIM kartu v nano velikosti, průduch hlasitého reproduktoru, ovládací tlačítko. Uvnitř běží neupřesněný procesor od Qualcommu napojený k operační paměti RAM o velikosti 512 MB nebo internímu úložišti s kapacitou 4 GB.

Hodinky mají rovnou dva neznámé fotoaparáty – jeden na videohovory a druhý širokoúhlý pro fotografování. Virtuální asistent dětem umí předčítat či například hrát s nimi jednoduché hry. Ze seznamu prvků lze také vyzdvihnout podporu sítí 4. generace, WiFi, A-GPS, GPS, GLONASS. V oficiálním prodeji jsou dvě barevné varianty (modro-černá, růžovo-černá) za prodejní cenu od 102 dolarů (tj. cca 2 320 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim