reklama

Youtube Music získává chytré stahování

Youtube Music získává chytré stahování
2019-06-28T18:00:00+01:00
• 28. 6. 2019

Zdroj: Youtube

2

Youtube Music je náhradou za dosluhující službu Hudba Google Play, ale zatím nenabízí všechny funkce. Pomalinku ale dochází k rozšiřování a doplňování. Například již nyní umí Youtube Music přehrávat lokální soubory. Nejnovější funkcí je chytré stahování, které nahrazuje původní režim offline.

Youtube Premium a Music startuje v Česku, cena začíná na 149 Kč

Youtube Music

Původní funkce stahování hudby na dobu bez připojení k internetu nabízelo stažení až 100 písniček. Právě zde došlo k razantnímu rozšíření na 500 písniček. Novinka se vám zobrazí například po označení písničky, že se vám líbí. Následně vás aplikace informuje o nové funkcionalitě.

chytré stahování

Youtube Music v podstatě začne vždy automaticky stahovat vše, co se vám líbí nebo máte zařazeno v oblíbených. Původní mix pro režim offline zůstává, ale navíc jsou k dispozici oblíbené nebo největší světové hity. Samotné nastavování vám umožňuje vybrat počet skladeb, tedy až do 500, přičemž se vám ihned ukazuje, kolik místa budete potřebovat.

Tento nový režim sice nabízí významné rozšíření dostupné hudby v zařízení, ale na druhou stranu odstraňuje původní jednodušší systém. Zjevně se podobných novinek objeví vícero, jelikož se blíží konec Hudby Play a Google bude chtít nabídnout stejné nebo podobné funkce.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Janek Fanek

7. 7. 2019, 8:55

Po instalaci a ověření služeb v neplacené verzi, zjištěn základní nedostatek, nelze přehrát na pozadí pokud chci pouze zvuk. Takže odinstalovat a návrat k jiné aplikací, která to umí.

Lukáš Guldan

28. 6. 2019, 18:36

Škoda já jsem pořád na 100 písních…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim