reklama

TOP značkové gadgety, které jsou nyní ve slevě od 88 Kč! sponzorovaný článek

TOP značkové gadgety, které jsou nyní ve slevě od 88 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-06-19T17:09:33+01:00
• 19. 6. 2019
3

Redukce jsou v současné době nezbytnou součástí nejednoho moderního uživatele. Výrobci notebooků a jiných přenosných zařízení do svých produktů implementují výhradně nový typ vstupu typu USB-C. 

Například u nových MacBooků od Applu je situace poměrně dramatická. Apple totiž do svých notebooků implementoval pouze USB-C porty. 

Nenajdete zde tedy žádné HDMI, USB a podobně. A právě ve chvíli, kdy uživatel chce připojit do svého notebooku přenosný HDD, musí použít redukci. Bohužel ty jsou mnohdy až nelidsky drahé. Právě proto jsme se rozhodli s naším partnerem Choetech připravit pro vás skvělou akční nabídku na dvě redukce.

Gadgety: redukce aneb hodně muziky za málo pěnez

Jedná se o redukci PD72, která nabízí možnost připojení 3x USB-A (12W) a 1x USB-C (60W). Skrze tuto redukci můžete samozřejmě přenášet nejen data, ale také energii. Můžete si tak například dobít hned čtyři zařízení najednou. Redukce je mimo jiné vyrobena z velice kvalitního hliníku, tudíž bude vedle vašeho přístroje vypadat vkusně. K dostání jsou hned dvě varianty – černá a bílá. 

Taková redukce je na českém trhu k dostání od 1 500 Kč a výše, samozřejmě záleží na kvalitě a výrobci. Choetech vám tuto redukci nabízí za krásných 858 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón JKPD72CD, zaplatíte jen 704 Kč! Redukci PD72 si můžete zakoupit ZDE.

Pokud patříte mezi méně náročné uživatele, pravděpodobně vás zaujme kousek pod názvem XCH-M180GY. Jedná se o redukci s koncovkou USB-C, přičemž připojit do ní můžete HDMI kabel. I v tomto případě platí, že je redukce vyrobena z kvalitního hliníku. Tento typ redukce můžete využít například v domácnosti (TV) či při prezentaci.

Taková redukce je na českém trhu k dostání od 900 Kč a výše, samozřejmě záleží na kvalitě a výrobci. Choetech vám tuto redukci nabízí za krásných 506 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón JKB180KZM, zaplatíte jen 330 Kč! Redukci XCH-M180GY si můžete zakoupit ZDE.

Bezdrátové nabíječky za pakatel!

Bezdrátové nabíjení je v dnešní době velmi oblíbené. Přední výrobci TOP smartphonů nastavili zcela nový trend, díky kterému spousta uživatelů využívá bezdrátové stanice jako alternativu ke klasickým nabíječkám. Vše totiž funguje na bázi elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce se následně vytváří takzvané magnetické pole, které v cívce zařízení indukuje střídavý elektrický proud – proto se baterie nabíjí. A právě na takové bezdrátové nabíječky máme nyní slevové kupóny!

Choetech nabízí bezdrátovou nabíječku do automobilu

Společnost Choetech oznámila také bezdrátovou nabíječka do auta. V tomto případě podporuje 7,5W nabíjení. Skvělou vychytávkou je motorizovaná svorka, která se otevře ve chvíli, kdy zjistí, že chcete svůj mobilní telefon připojit k nabíječce. Choetech nabízí svou bezdrátovou nabíječku T536-S do auta jen za 572 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón JKNQ536TZ, zaplatíte jen 374 Kč. Kupujte ZDE. 

Elegantní bezdrátová nabíječka

Bezdrátová nabíječka od Choetech je ideální volbou pro nabití vašeho chytrého telefonu. Pokud telefon přiložíte na nabíječku, ihned začne doplňovat potřebnou energii. Skvělé je, že bezdrátová nabíječka Choetech je kompatibilní nejen se standardem Qi, díky čemuž podporuje nejnovější telefony – iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S9 a tak podobně. Dokonce dokáže nabíjet i přes kryt s tloušťkou až 3 mm.

Choetech T556-S nabízí oproti své dražší konkurenci větší nabíjecí plochu. V praxi to znamená, že nemusíte přesně pokládat telefon doprostřed nabíječky. Stačí jej položit například na horní plochu nabíječky. Dokáže také rozpoznat cizí těleso. Pokud tedy nabíječka indikuje cizí těleso, než mobilní telefon s podporou Qi, nebude spuštěn proces dobíjení. Ochrana proti přehřátí a kompatibilita se všemi smartphony podporující standard Qi je samozřejmostí.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si můžete bezdrátovou nabíječku od společnosti Choetech zakoupit za zvýhodněnou cenu 462 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón JAM556BAF, zaplatíte jen 330 Kč. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Kupujte ZDE.

Nejlevnější bezdrátová nabíječka za 88 Kč!

Po deseti letech od představení prvního iPhonu jsme se dočkali zcela nového designu iPhone. Ten přišel o charakteristické domovské tlačítko a přináší displej roztažený do úplných okrajů. Senzor otisků prstů TouchID nahrazuje pokročilé snímání obličeje pod názvem FaceID. Nový iPhone X se pak použitými materiály vrací k dobám iPhonu 4. Krom toho se iPhone X dočkal bezdrátového nabíjení.

Originální příslušenství od Applu nebylo nikdy levné. Toho si je samozřejmě vědom také Choetech, který již nyní nabízí speciální bezdrátovou nabíječku pro iPhone XS a další telefony za BOMBA cenu. Cena bezdrátové nabíječky činí 15,99 amerických dolarů, tj. zhruba 351 Kč. Nyní je ale ve slevě za parádních 88 Kč!

Samozřejmě se nejedná o nabíječku, která by byla kompatibilní pouze s nejnovějším iPhonem. Výrobce Choetech podporuje také iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Samsung Galaxy Note / S7 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8, a tak podobně.

Samotná nabíječka podporuje rychlé nabíjení v podobě, a to díky výkonu 10W. Choetech T517 nabíječka disponuje 8 mm konstrukčním zpracováním. Jedná se tedy o velmi malou a lehkou přenosnou bezdrátovou nabíječku – vhodné pro cestování. Výrobce svůj produkt vybavil také automatickou ochranou proti přetížení. To v praxi znamená, že pokud je mobilní telefon plně dobit, nabíječka se automaticky přepne do režimu udržování baterie. Jestliže vás nabíječka zaujala, můžete si ji zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Milan Salek

22. 6. 2019, 7:47

Dobrý den,
využil jsem tu slevu a koupil tu do auta a tu za 88 kč.
Děkuji za slevu a dobrý tip.
Pěkný den.

Raimund Schimanietz

19. 6. 2019, 18:44
Android aplikace

Nabíječka se přepne do nabíjení,když telefon je plný elektřiny… NO TO SNAD NE… ČTĚTE PO SOBĚ

Zdeněk Koutský

19. 6. 2019, 21:30

Raimunde, děkuji za zpětnou vazbu. Chybu jsem opravil :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim