reklama

Samsung chystá tablet Galaxy Tab S5

Samsung chystá tablet Galaxy Tab S5
2019-06-10T15:00:13+02:00
• 10. 6. 2019

Vedle modelu Galaxy Note 10 by se mohl během plánované konference v srpnu objevit i nový tablet s názvem Galaxy Tab S5, který teprve nedávno prošel testováním ve známém benchmarku Geekbench a samozřejmě za sebou zanechal první stopy v podobě specifikací. Společnost Samsung bude asi chtít dodržet roční rozestup mezi oběma generacemi, takže lze opět očekávat nadstandardně vybavený přírůstek.

Nový hlavní tahoun

Připravované zařízení se momentálně skrývá pod kódovým označením SM-T865 a zařazený výpis do veřejné databáze mu připisuje výkonný procesor Snapdragon 855 od Qualcommu, kterému patří celkem osm jader nebo grafický čip Adreno 640. V hardwarové části má ještě sdílet místo s operační pamětí RAM o velikosti 6 GB. Poslední známým prvkem je operační systém Android ve verzi 9.0 Pie.

V kuloárech je ovšem vzpomínán 10,5palcový Super AMOLED displej, 64GB nebo 128GB interní úložiště, 7 000mAh baterie, snímač otisků prstů a aktuální verze rozhraní One UI. Naopak již není očekáván 3,5mm jack pro poslech přes klasická sluchátka. Úplným závěrem můžeme zmínit, že když nebude oficiálně oznámen po boku Galaxy Note 10, tak v září proběhne tradiční veletrh IFA v Berlíně.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim