reklama

ROG Phone 2 již v červenci, nabídne jen to nejlepší na trhu

ROG Phone 2 již v červenci, nabídne jen to nejlepší na trhu
2019-06-09T08:00:11+02:00
• 9. 6. 2019
1

První model herního telefonu z řady herních zařízení ROG od Asusu sklidil smíšené pocity. Na jednu stranu se jedná o jeden z nejvýkonnějších mobilů ve své třídě, ovšem cenovka přesahující 25 tisíc u nižšího modelu mnohé odradila. Ovšem zřejmě ne tolik, jelikož Asus už plánuje vydat druhou generaci ROG phone, a ani tentokrát neplánuje ustoupit ze svých nároků na zařízení.

ROG Phone 2 bude nejvýkonnější telefon na trhu

ROG Phone 2 bude oficiálně představen ve třetím čtvrtletí letošního roku. Potvrdila to dokonce i samotná společnost ASUS. Vůbec poprvé ale bude novinka představena v červenci, a to v Číně. Nutno podotknout, že se nejedná jen o herní mobilní telefon. První generace ROG Phone velmi citelně pomohla k úspěchům PUBG a Fortnite. Je tedy jasné, že druhá generace bude chtít v tomto trendu pokračovat i nadále. 

Bohužel toho o nové generaci mnoho nevíme. Ovšem i přesto jsme se dozvěděli, že na vývoji se podílí studio Tencent Games. Právě díky této spolupráci by měl ASUS dospět k lepší optimalizaci zařízení. To ale neznamená, že by byl ROG Phone 2 něčím odlišný. Stejnou spolupráci totiž nedávno potvrdil i Razer, který pracuje na třetí generaci modelu Razer Phone. 

Srdcem tohoto modelu by měl být procesor Snapdragon 855, což je v současné chvíli nejvýkonnější chipset na trhu. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se pak měla starat operační paměť s velkou kapacitou. Velký displej či perfektní obnovovací frekvence displeje je pak samozřejmostí. No a poslední třešničkou na dortu budou vylepšené fotoaparáty.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Martin Jeřábek

9. 6. 2019, 11:42

To já tedy půjdu do Nubie Magic 3, to jejích chlazení je super. A 🔋 to samé.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim