reklama

Reproduktor Tronsmart Element Force nyní jen za 975 Kč! sponzorovaný článek

Reproduktor Tronsmart Element Force nyní jen za 975 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-06-26T12:29:33+02:00
• 26. 6. 2019

Parádní reproduktor Tronsmart Element Force

Společnost Tronsmart rozšiřuje rodinu přenosných reproduktorů o jeden čerstvý přírůstek, který by klidně mohl v prodejních číslech navázat na svého předchůdce s názvem Element Mega ze září loňského roku. Vlastní technologie SoundPulse bude opět zajišťovat maximální výkon a budoucí majitelé jistě ocení kompaktní rozměry. Ke všemu čínský obchod spustil prodej za velmi lákavou cenu. A ještě k tomu od nás dostanete slevový kupón!

Přenosný reproduktor Element Force o rozměrech 204 x 64 x 80 mm váží 780 gramů, za což především vděčí 6 600mAh baterii a ta zaručuje výdrž až 15 hodin při poslechu na střední hlasitost. Naopak její nabití trvá přibližně 3 hodiny. O kvalitní zážitek z poslechu se starají dva stereo reproduktory s celkovým výkonem 40 Wattů. Spárování probíhá buď standardně přes funkci Bluetooth 4.2 (+EDR), nebo dokonce pomocí přítomné technologii NFC.

Zvýšená odolnost je podložena certifikací IPX7, která zaručuje voděodolnost až do hloubky 1,5 metrů po dobu 30 minut. Nechybí ani vstup pro microSD kartu, AUX či sluchátka. Funkce True Wireless Stereo dovoluje spárovat dva reproduktory k vytvoření 3D zvuku. Tlačítko EQ slouží k přepínání mezi 3 režimy (standard, extra basy, 3D stereo).

Tento reproduktor je v současné chvíli v prodeji u prodejce Geekmaxi, a to za sníženou cenu 1 249 Kč (původní cena činila 1 499 Kč). Pokud ale použijete náš kupón Xy8wm45t, zaplatíte jen 975 Kč! Kupujte ZDE.

Vysaje rychle, kvalitně a levně!

Zahraniční server Geekmaxi nabízí hned několik nejlepších chytrých vysavačů od Xiaomi, a to za nejnižší cenu. My vám doporučujeme zlatou střední cestu, za kterou zaplatíte nejen nízký peníz, ale také dostanete nadprůměrnou kvalitu.

Ruční vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Originální Xiaomi Lexy Jimmy na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekmaxi bude po dobu prvního týdne jen za 3 999 Kč. Pokud ale použijete náš kupón B6LK4B3C, zaplatíte jen 3 625 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Další stovka produktů ve slevě!

Internetový obchod Geekmaxi si pro vás připravil také velkou letní akci, prostřednictvím které máte možnost získat stovky značkových produktů za snížené ceny. Stačí navštívit tento odkaz a vybrat si zboží dle libosti. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim