reklama

Pisofttech na IVRPA představil VR kameru Pilot Era! sponzorovaný článek

Pisofttech na IVRPA představil VR kameru Pilot Era! [sponzorovaný článek]
2019-06-14T16:59:43+01:00
• 14. 6. 2019

Letos se konala v pořadí již 14. konference IVRPA, která nabízí čtyřdenní workshopy nejen v oblasti VR. Tentokrát byl hlavním tématem Pilot Era. Co se vše odehrálo?

Pisofttech přepisuje dějiny

IVRPA se letos konalo v Belfastu. Velice jednoduše řečeno se jedná o profesionální fotografickou show VR a nedávno byla otevřena veřejnosti. Celé čtyři dny se lidé seznamovali s nejnovějšími technologiemi, přičemž konference se zúčastnil také Pisofttech. 

A právě Pisofttech při této příležitosti oficiálně představil svůj vlajkový model pod názvem Pilot Era. Velkou výhodou tohoto kousku je, že ke své činnosti nepotřebuje být připojen k počítači. CEO a spoluzakladatel společnosti Pi-sofftech prohlásil, že postavili jediný živý streamovací 360stupňový a streetview fotoaparát na světě, který nepotřebuje žádné speciální školení a ani další vybavení.  

VR průmysl v uplynulých letech učinil mnoho slibů, ovšem fotoaparáty jednoznačně zaostávají ve funkčnosti a jednoduchosti použití. Výsledkem pak je, že VR zařízení nenaplňují skutečné očekávání. A právě kamera Pilot Era tento problém řeší.

Doposud se na trhu neobjevilo jediné zařízení, které by podporovalo 360stupňové živé vysílání bez hlubokých technických znalostí uživatele. Žádné produkty také nenabízely přímé napojení na Google Streetview. Veškeré tyto možnosti Pilot Era nabízí, k tomu ještě disponuje podporou 8K rozlišení. 

Pilot Era je vlastně jako takový smartphone – nabízí čtyři fotoaparáty, dotykový displej a operační systém Android. Pilot OS navíc podporuje bezdrátové aktualizace, kompletní ovládání kamery v reálném časy (konfiguraci, monitorování, živý přenos a podobně). Přítomnost nejnovějšího konektoru USB-C je pak samozřejmostí. Zajímavostí také je, že společnost na tomto produktu pracovala zhruba 7 let. 

Produkt je navíc navržen tak, aby vytvořil co nejlepší 8K obraz. Čtyři čočky s rybím okem a senzory Sony, které jsou vybaveny vysoce výkonným AI procesorem pro zpracování grafiky, mohou zachytit skutečně velké detaily. Pilot Era váží pouze 690 gramů. Je vybaven 512GB vysokorychlostním úložištěm a 7 200mAh baterií. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim