reklama

Spotify oficiálně odděluje podcasty a hudbu, pouze pro předplatitele

Spotify oficiálně odděluje podcasty a hudbu, pouze pro předplatitele
2019-06-14T19:29:29+02:00
• 14. 6. 2019

Po zhruba měsíčním testování se společnost Spotify rozhodla představit aktualizovanou knihovnu pro své předplatitele. Ti nyní budou mít jasněji oddělené podcasty od hudby. Dočkali jsme se ale také některých nových funkcí pro podcasty a hudbu. 

Spotify konečně odděluje podcasty od hudby

V rozvržení knihovny předplatitelů je v současné době složité se orientovat. Spotify totiž uživatelům nabízelo vše dohromady, tj. seznamy skladeb, skladby, alba, interprety, podcasty a videa. Nově představený design bude mít za úkol jasněji oddělit podcasty od hudby, díky čemuž uživatel bude mít větší přehled o knihovně. 

Podcasty na Spotify jsou v současné době organizovány pouze ukázkami, na které uživatel musí různě klikat. Vše je prostě a jednoduše chaotické. Díky novému designu uživatelského rozhraní budou podcasty rozděleny do následujících třech kategorií – epizody, soubory ke stažení a show. 

Karta Epizody zobrazí seznam nových epizod nebo umožní lidem pokračovat v epizodách, které nebyly přehrány do konce. Naopak karta Soubory ke stažení je místo, kde budou ukládány stažené podcasty, což znamená, že k nim bude moci uživatel přistupovat i v offline režimu. Karta Zobrazit umožňuje uživatelům najít podcasty, které sledují, a poslechnout minulé epizody. 

Nová hudební sekce pak nabídne seznamy skladeb, umělců a alb, na které jsou uživatelé již několik let zvyklí. Největší změnou ale bude, že veškeré oblíbené skladby budu přidány do nového seznamu Oblíbené skladby – tento seznam bude možné stáhnout pro offline poslech. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim