reklama

Motorole unikl model Moto E6 Plus

Motorole unikl model Moto E6 Plus
2019-06-07T15:44:26+02:00
• 8. 6. 2019

Veřejnosti přístupná databáze známého benchmarku Geekbench přibližuje další novinku z dílny společnosti Motorola, kterou můžeme vyhlížet v následujících týdnech. Ačkoliv známe jen pár prvních specifikací, telefon s názvem Moto E6 Plus bude patřit mezi průměrně vybavené zástupce a najde si své místo v nižších patrech střední třídy. Výrobce zřejmě nemá v plánu udržet roční rozestup mezi jednotlivými generacemi.

Větší a výkonnější

Model Moto E5 Plus dorazil v druhé polovině dubna loňského roku, přičemž se zdá, že Motorola dokončuje práce nad novou generací. Oproti poslednímu provedení by údajně mělo jít o rozměrově větší a hardwarově výkonnější zařízení s vyšší kapacitou baterie.

Výpis z benchmarku odhaluje osmijádrový procesor Helio P22 od MediaTeku k němuž se váže grafický čip PowerVR GE8320, podpora dvou hlavních fotoaparátů nebo technologie umělé inteligence. Seznam specifikací ještě počítá s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB či operačním systémem Android v aktuální verzi 9.0 Pie.

Otazník prozatím visí nad možností zařazení do oblíbeného programu Android One. Nicméně po vzoru ostatních telefonů v portfoliu lze spíše očekávat minimální úpravy softwarového rozhraní a pouze doplnění o vlastní řadu aplikací.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim