reklama

Microsoft Launcher získává řadu nových funkcí

Microsoft Launcher získává řadu nových funkcí
2019-06-24T11:33:02+01:00
• 24. 6. 2019

Vzhledem k tomu, že vývojáři neustále přidávají nové funkce a vylepšením prostřednictvím pravidelných aktualizací, je aplikace Microsoft Launcher pro operační systém Android stále lepší a lepší. Od té doby, kdy Microsoft koupil GitHub, se společnost čím dál tím více stará o své aplikace a služby. To má samozřejmě pozitivní vliv nejen na veřejnost. 

Microsoft Launcher se těší z nových funkcí

Nicméně, redmondská společnost plánuje další aktualizaci aplikace Microsoft Launcher, která přinese hned několik změn. Hlavní změnou má být vylepšené uživatelské rozhraní za pomocí nových funkcí.

Nutno podotknout, že nové změny jsou prozatím k dispozici v rámci beta programu, který byl speciálně vytvořen a uzpůsoben aplikaci Microsoft Launcher. Pokud ale Microsoft Launcher Beta používáte, můžete si již nyní stáhnout novou aktualizaci, která vám veškeré změny zpřístupní.

Úplně první novinkou je, že uživatel bude dostávat upozornění v podobě „odznaku“ pro volání a zprávy, a to i přes to, že daná aplikace nebude výchozí. Zdá se také, že se Microsoft rozhodl vrátit ke skrytému docku. Skvělé je, že i když si nastavíte ukotvení docku, stále budete mít přístup k aplikacím a widgetům. 

Aktualizace navíc přináší tzv. Adaptivní ikony, což znamená, že budete mít stejný vzhled ikon aplikací s více možnostmi tvarů. A v neposlední řadě vývojáři přidali několik dalších vylepšení, například rychlejší synchronizaci karet úkolů pro MSA a pracovní či školní účty, spolu s úpravami pro přístup ke zkratkám. 

logo-app Microsoft Launcher TeslaCoil Software Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim