reklama

Instagram pracuje na novinkách pro Stories

Instagram pracuje na novinkách pro Stories
2019-06-02T13:29:59+01:00
• 2. 6. 2019

Zdroj: Instagram

Již jsme vás informovali, že Instagram chystá spoustu drobných vylepšení, ale následně došlo k zastínění, jelikož se objevil únik dat, za kterým sice nestojí přímo tato sociální síť, ale i tak to vzbuzuje obavy. Nyní zde máme další náznaky novinek, kterých bychom se měli dočkat.

Hlavně Stories

Díky Jane Manchun Wong (@wongmjane), která se zabývá analýzou zdrojových kódů, se dozvídáme o několika novinkách. První z nich se týká funkce, o které jsme vás informovali minule. Při módu hudba v rámci Stories, budete moci přidat texty dané písničky.

Jak vidíte na snímku obrazovky výše, nové tlačítko pro vložení textu písničky se nachází v horní části. Vše bude součástí nového designu, kdy se většina doplňkových funkcí přesune do horní části displeje a dole zůstane jen výběr módu.

Další novinka se bude týkat přímo focení, kdy nově bude stačit kliknout na obrazovku a dojde k vyfocení. Stačí tedy vybrat objekt, který je následně zaostřen a hned se pořídí snímek. Zde není jasné, jestli bude možné tuto funkci vypnout.

Poslední novinka se týká označených lidí na fotografii. Místo jednoduchého zobrazení popisků u osob bude k dispozici dialogové okno se seznamem všech označených uživatelů, přičemž zde bude možnost rovnou dané účty sledovat.

Nyní je otázka, kdy se novinek dočkáme, případně jestli vůbec dopadne testování tak, aby došlo k zavedení do stabilní verze aplikace.

Zdroje: twitter.com, twitter.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim