reklama

Instagram nabídne lepší možnosti nastavení úspory dat

Instagram nabídne lepší možnosti nastavení úspory dat
2019-06-05T18:48:08+02:00
• 6. 6. 2019

Instagram je poměrně populární sociální síť, ale na druhou stranu se může velmi rychle stát pořádným žroutem mobilních dat. Samotné fotky ani tak moc nevadí, ale kdejaká videa nebo nejrůznější příběhy s hudbou se už umí projevit na samotné spotřebě dat. Nyní se ukazuje, že aplikace Instagram nabídne o něco lepší možnosti nastavení úspory dat.

Instagram a spotřeba dat

Již nyní aplikace nabízí základní funkci pro úsporu dat. V rámci nastavení (účet, využití mobilních dat) jste mohli doposud najít jen jednoduchý přepínač, po jehož aktivaci došlo ke snížení spotřeby. V podstatě se snížilo rozlišení rozlišení veškerého obsahu bez jakéhokoliv rozdílu.

S novou aktualizací by měla přibýt širší nabídka. Samotná funkcionalita neprojde změnou, ale konečně si budete moci nastavit, kdy se má aktivovat úspora dat. V základu se nabízí možnost nastavení, kdy se mají zobrazovat fotografie ve vysokém rozlišení. Na výběr budou samozřejmě jen dvě možnosti, mobilní připojení a WiFi.

Samostatnou sekcí jsou videa v základním streamu a v příbězích. Zde se nabízí jen omezené v rámci automatického přehrávání. To můžete také nechat aktivované pro konkrétní typ připojení. V tuto chvíli ještě nemáme k dispozici aktualizaci a zatím není známo, jak rychle se bude šířit.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim