reklama

Ulefone Armor 6E za skvělou cenu na Cafago.com Sponzorovaný článek

Ulefone Armor 6E za skvělou cenu na Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2019-06-07T15:08:41+01:00
• 6. 6. 2019

Společnost Ulefone před nedávnem oficiálně představila přírůstek s názvem Armor 6E, který v nabídce navázal na předchozí model z prosince loňského roku. Telefon je sice designem velmi podobný svému předchůdci, ovšem hardware prošel výraznou změnou k lepšímu. A nyní vám tento nadupaný, a navíc odolný telefon díky spolupráci s Cafago.com můžeme nabídnout za vskutku úžasnou cenu!

Silák i do nepohody

V přední části se zabydlel 6,2palcový displej s FullHD+ rozlišením, za jehož ochranu odpovídá Gorila Glass 5. Uvnitř si našel místo osmijádrový procesor Helio P70 od MediaTeku, 4GB RAM a 64GB interního úložiště. Zatímco přední část doplňuje 8MPix kamerka, záda jsou osazena 16 + 2MPix fotoaparátem od Samsungu. Nasazená baterie s kapacitou 5 000 mAh podporuje technologii bezdrátového nabíjení (Qi 10W).

Softwarovou stránku zastupuje operační systém Android v aktuální verzi 9.0. Následně přítomná technologie NFC byla využita k podpoře služby Google Pay pro bezkontaktní placení. Krom slušného výkonu se ale Armor 6E může pyšnit také velkou odolností, a to ať už vůči prachu, vodě, pádům, tak extrémním teplotním rozdílům. Telefon také disponuje certifikací IP68/IP69K.

A co je na této nabídce nejlepší? Po omezenou dobu (do vyprodání zásob) si můžete tento telefon pořídit za poloviční cenu! Internetový obchod Cafago ho totiž nyní nabízí za pouhých 179,79 euro (4 600 korun). Zbývá už ovšem pouze posledních pár kousků, proto s nákupem příliš neváhejte, a navštivte stránky Cafago.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim