reklama

Hodinky Xiaomi Twentyseventeen s designem G-Shock v akci za 447 Kč! sponzorovaný článek

Hodinky Xiaomi Twentyseventeen s designem G-Shock v akci za 447 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-06-30T16:00:49+02:00
• 30. 6. 2019
1

Xiaomi před několika měsíci spustilo crowdfundingovou kampaň, ve které se snažilo vybrat dostatečné množství peněz a sehnat dost zájemců pro nové hodinky s názvem Xiaomi Twentyseventeen. Ty pro Xiaomi vyrobila firma Shenzen Micro Confidential Inteligent Co. A právě tyto hodinky jsou již v prodeji a my máme slevový kupón!

Xiaomi Twentyseventeen za akční cenu!

Xiaomi na podzim představilo hodinky s názvem Ciga, které jsou mechanické a nemají typický ciferník, ale je viditelná konstrukce samotného strojku. O pár měsíců později spustilo Xiaomi výrobu hodinek, které již mají standardní ciferník. Opět však nepatří do kategorie chytrých hodinek. Jmenují se Xiaomi Twentyseventeen, jde tedy o rozepsanou variantu čísla 2017.

Hlavními barevnými variantami je černá a bílá, přičemž obě jsou dodávány s koženým páskem. Pro zvýšenou odolnost mají na sobě safírové sklo. Jsou dělány z japonské oceli a jsou také odolné proti poškrábání. Mimo jiné nabízí odolnost proti vodě do tlaku 3 atmosfér. Vše pak dovršuje certifikace 5ATM, díky které se můžete s hodinkami potápět.

Skvělé také je, že Xioami Twentyseventeen vychází z designu populárních klasických hodinek G-Shock. Hlavním rozdílem však je nízká cena a chytré funkce. K dispozici v rámci Xiaomi Twentyseventeen máte kalendář, budík a další funkce. Další zajímavostí je pak duální displej.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearvita. Ten Xiaomi Twentyseventeen nabízí za 593 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón MiSport, zaplatíte pouhých 447 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Josef Šperl

1. 7. 2019, 17:18

Chytré funkce? Povězte nám o nich… Umí snad jen čas, den, datum, budík a odpočítávání. Možná se pod slovem „other“ budou skrývat i stopky. G-Shocky jsem nosil před 20.léty a málem jsem vám na to skočil. Nemají teploměr ani neukazují východ/západ slunce,… Alespoň dle stránek inzerenta. A vůbec netuším, jak jste přišli na to, že mají kožený pásek. :(
P. S. : G-Shock je registrovaná obchodní známka, která patří značce Casio.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim