reklama

Aplikace Zprávy od Googlu získá speciální efekty pro fotografie a videa

Aplikace Zprávy od Googlu získá speciální efekty pro fotografie a videa
2019-06-30T15:00:01+02:00
• 30. 6. 2019

Google má zřejmě velké plány se svou aplikací a službou Zprávy, která je dostupná i na webu. Nedávno jsme se dočkali poměrně razantního přístupu k technologii RCS. Nyní to vypadá, že do aplikace začne integrovat populární speciální efekty.

Zprávy a efekty pro foťák

XDA Developers se podařilo objevit a aktivovat v aplikaci Zprávy pro Android novinku, která zamíří do části kamery. V tuto chvíli můžete skrze foťák pořídit snímek nebo video. Následně lze rovnou odeslat kontaktu. Zatímco v našich končinách by se takový obsah odeslal skrze MMS, tak například ve Velké Británii a Francii již mohou využít RCS, kde nejsou takové limity a lze použít běžné připojení k internetu.

V rámci aplikace se testuje zatím jen pět základních efektů, které jsou letadlo, balónky, ohňostroje, konfety a anděl. Jde sice jen o omezenou sérii, ale je možné, že další takové efekty přibudou. Zatím není zcela jasné, co vlastně Google plánuje.

Možná Google přivede i dočasné příběhy do aplikace Zprávy. Ostatně již nyní to vypadá, že právě Zprávy budou hlavní komunikační službou, na kterou se zaměří. Ostatně již nyní je v zahraničí dostupný asistent. Kromě toho má Google už jen Hangouts, ale ten cílí na byznys sféru.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim