reklama

iOS 13 ji┼ż nen├ş limitov├ín u stahov├ín├ş aplikac├ş na mobiln├şch datech aktualizov├íno

iOS 13 ji┼ż nen├ş limitov├ín u stahov├ín├ş aplikac├ş na mobiln├şch datech [aktualizov├íno]
2019-06-04T06:30:48+02:00
ÔÇó 4. 6. 2019

Aktualizováno 4. 6.

Na konci kv─Ťtna jsme v├ís informovali, ┼że Apple navy┼íuje limit na stahov├ín├ş aplikac├ş p┼Öes mobiln├ş data ze 150 MB na 200 MB. S p┼Ö├şchodem nov├ęho syst├ęmu iOS 13 je p┼»vodn├ş zm─Ťna tak trochu bezp┼Öedm─Ťtn├í, jeliko┼ż v syst├ęmu si budete moci vybrat. Kone─Źn─Ť tedy u┼żivatel├ę dostanou mo┼żnost v├Żb─Ťru. St├íle z┼»st├ív├í limit 200 MB, ale lze zvolit mo┼żnost, kdy se mobil jen zept├í, nebo lze nastavit, aby AppStore stahoval bez jak├ęhokoliv omezen├ş.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 31. 5.

Obchod s aplikacemi AppStore je tu s n├ími ji┼ż n─Ťjak├Ż ten p├ítek a stejn─Ť tak jeho omezen├ş p┼Öi stahov├ín├ş aplikac├ş p┼Öes mobiln├ş data. To bylo naposledy zv├Ż┼íeno ze 100 MB v roce 2017 na dne┼ín├ş hodnotu 150 MB. To se v┼íak dne┼ín├şm dnem m─Ťn├ş a Apple tento limit pro stahov├ín├ş zv├Ż┼íil na 200 MB.

AppStore a velk├ę aplikace

Toto omezen├ş stahov├ín├ş v─Ťt┼í├şch polo┼żek je ur─Źit├ę opat┼Öen├ş pro zamezen├ş n├íhl├ęho vy─Źerp├ín├ş va┼íeho datov├ęho bal├ş─Źku st├íhnut├şm nap┼Ö├şklad n─Ťkolika gigabajtov├ę hry. To toti┼ż jednodu┼íe nen├ş mo┼żn├ę a st├íhnete tak maxim├íln─Ť hru, aplikaci ─Źi film z iTunes o velikosti do 200 MB.

stahov├ín├ş aplikac├ş

Bohu┼żel tento limit nejde n─Ťjak obej├şt a ani zm─Ťnit v nastaven├ş, co┼ż je pro majitele neomezen├Żch dat vcelku probl├ęm. V na┼íich kon─Źin├ích v┼íak t├şmto probl├ęmem asi tolik lid├ş netrp├ş, p┼Öesto se jedn├í o omezen├ş. Je ┼íkoda, ┼że upozorn─Ťn├ş nem├í t┼Öeba tla─Ź├ştko ÔÇ×Beru na v─Ťdom├ş a pokra─ŹovatÔÇť. M┼»┼żeme b├Żt r├ídi alespo┼ł za dne┼ín├ş nav├Ż┼íen├ş, jeliko┼ż i oby─Źejn├í Facebook aplikace m├í p┼Öes 250 MB.

Uvid├şme, zda nedojde k p┼Öed─Ťl├ín├ş tohoto dialogu a t├şm p├ídem mo┼żnosti stahovat v─Ťt┼í├ş aplikace v iOS 13. Nov├í syst├ęm bude ji┼ż v pond─Ťl├ş p┼Öedstaven v r├ímci v├Żvoj├í┼Ösk├ę konference WWDC.

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim